Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


ANEMDER    21 Şubat 2023 01:45 |
6 Şubatta meydana gelen deprem felaketine maruz kalan illerdeki üyelerimizle temas halindeyiz.Şükür ki can kaybımız yok. Bölgedeki tüm üye ve arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyor, kaybettikleri yakınları için sabır ve başsağlığı, yaralılara şifalar diliyoruz. Bu büyük afetten etkilenen üyelerimizin yanında olmaya ve destek vermeye çalışmaktayız.

ANEMDER    24 Mayıs 2022 08:43 |
DERNEĞİMİZİN HABER VE FAALİYETLERİNİ " ANEMDER"FACEBOOK GRUBUMUZDAN DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

AYŞE KATKAT    18 Nisan 2020 18:46 |
HAYATTA KALMAK İÇİN EVDE KALALIM !!!
SAĞLIĞIMIZI VE TÜM HAYATIMIZI ETKİSİ ALTINA ALAN KORONAVİRÜS SALGINI NEDENİYLE, TÜM DÜNYA İLE BİRLİKTE GEÇİRDİĞİMİZ BU KARANTİNA GÜNLERİNDE, HERKESE SABIR, DAYANMA GÜCÜ, SAĞLIK VE ESENLİKLER DİLİYORUM.

ANEMDER    20 Şubat 2020 23:44 |
2020 yılının tüm camiamıza ve insanlığa huzur, barış, bolluk ve bereket getirmesini diliyoruz.

AYŞE KATKAT    25 Ocak 2019 15:35 |
(':cry')16 ŞUBATTAKİ GECEMİZE AZAMİ KATILIM BEKLİYORUZ.
ARKADAŞLAR, CENAZE MERASİMLERİNDE KARŞILAŞTIĞIM BİRÇOK KİŞİ, "HEP BÖYLE KÖTÜ GÜNLERDE BULUŞUYORUZ. İYİ ZAMANDA ESAS BİRBİRİMİZİN KIYMETİNİ BİLSEK GÖRÜŞSEK" DİYOR. BİRLİKTE GÜZEL GÜNLERDE BULUŞALIM DİYE BU ETKİNLİKLER DÜZENLENİYOR.
HADİ ARTIK BIRAKALIM ESKİ HESAPLARI VE POZİSYONLARI, ARTIK HEPİMİZ EN AZ 50 YAŞIN ÜZERİNDE İNSANLARIZ VE YENİ DOSTLAR ZOR EDİNİYORUZ. ESKİLERLE BİRARAYA GELMEK HERKESİ GENÇLEŞTİRİR VE HAYATA BAĞLAR. BİR AİDİYET YARATIR. ARKAMIZA DÖNDÜĞÜMÜZDE EMEKLİ OLDUĞUMUZ KURUM BİLE YOK OLMUŞ. BİR TEK ARKADAŞ VE DOSTLARIMIZLA VAKFIMIZ VAR.
LÜTFEN HERKES ÇALIŞMA ARKADAŞLARINI TOPLASIN,BU YEMEKTE BULUŞALIM. GİTTİKÇE AZALIYORUZ. HERKESE SELAM VE SEVGİLER :cry

SÜLEYMAN    28 Nisan 2018 11:40 | İSTANBUL
suleymanturkmen63@hotmail.com
07-14/04/2018 tarihleri arası 6 gece 7 gün olarak düzenlenen GAP turu ile Adana,Hatay,G.Antep,Diyarbakır,Adıyaman,Mardin,Ş.urfa ve K.Maraş illerini çok güzel önemli kültürel ve doğal güzelliklerini yerinde değerli tur arkadaşlarımız ve organize eden Anemder yetkilileri sn.Muammer'bey,Abdi'bey,İbrahim'bey ve tur operatörümüz Oğuz'beyin değerli ilgi ve alakalarıyla gördük gezdik herkese teşekkürler.

AYŞE KATKAT    10 Şubat 2018 00:03 |
ARKADAŞLAR, AVRUPA TURUNA KATILMAYI DÜŞÜNENLER BU HAFTA KARAR VERSİNLER. İŞLEMLER İÇİN ZAMAN DARALIYOR. BU SEFER BEN DE VARIM HAYDİ BİRLİKTE GİDELİM

Ahmet Can    30 Aralık 2017 10:42 |
Arkadaşlarımın Yeni yılılı kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.Nice yıllara

Hasan BATUK    21 Eylül 2017 21:29 | ANKARA
hbatuk2@hotmail.com
Anadolu Bankası Çalışanı olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Sitesinde yeralan ve yetkilendirilmediniz mesajı aldığım Üyesi olduğum ve Bilgi edinme kanunu çerçevesinde şahsıma kapalı olmasının nedenini ivedi olarak defalarca mesaj attığım halde dönülmemesi sonucu yazılı olarak bildirilmesi hususunda gereğini rica ederim.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sn. Hasan Batuk,
Derneğimizin veb sitesindeki tüm bilgiler 'site üyelerine' açık bulunmaktadır. Sizin de siteye üye olduğunuz ve herhangi bir olumsuzluk(hatalı parola girişinden bloke vs.)olmadığı görülmektedir.Sitede sadece üye isim listesi ve sadece üyelerimizi ilgilendiren bazı konular, siteye üye olunmaması halinde görülememektedir. Hangi bilgilere ulaşamadığınızı bildirmeniz halinde yardımcı olunabilecektir. Bilgilerinize sunarız.

Ahmet Can    13 Mayıs 2017 13:33 |
Annelerin anneler gününü kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

Hasan BATUK    22 Şubat 2017 18:00 | ANKARA
Değerli dostlar,Emekli Banka personelleri olarak Vakıf aidatları ve kesintileri Maaşlar Banka ya bildirildikten sonra Banka tarafından Şahısların hesaplarında görülecek şekilde yapılması daha doğru olacağı zira Ne, kadar nereye ödendiği görülür..
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sn. Hasan Batuk, Derneğimizin 2015 tarihli genel kurul toplantısında alınan karar gereğince ve Derneğimize üyelik formunuzda verdiğiniz talimata istinaden 2017 yılı için Şubat 2017 maaşınızdan TZH Vakfımız aracılığı ile 80 TL. bir defaya mahsus yıllık üyelik aidatı kesilmiştir.İşlem, TZH Vakfımıza gönderilen listeye istinaden yapılmakta olup kesintinin hesapta görülmesi hususu Vakfımıza iletilmiştir.Bilgilerinize sunarız.

Mehmet CÜREBAL    27 Ocak 2017 20:05 | Samsun
mcurebal@hotmail.com
Ben/Bizler TZH Vakfı emekli olmuş üyeleriz. Bizler ziraat ve Bankasından emekli olmuş olabiliriz. Emekli olduktan sonra normal müşterisi konumuna düştük.Bankaya gittiğimizde bizde bu bankanın emeklisiyim dediğimizde farklı bir muamele görmüyoruz.Yüzümüze bile bakılmıyor sırası gelince. Emekli olurken maaşımızı Ziraat Bankasından alacağız diye bir taahhüdünde bulunmadık.Devir "EKO" Devri.1 krş.yeri var.diğer Bankalar emekli maaşı verdikleri emekli müşterilerine kredilerde faiz indirimi,promosyon v.s.v.s.işlemler yapılıyor.Bizlerin korunulmasını gereken neyse yapılmasın arz ve talep ediyorum.saygılarımla.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sn. M.Cürebal, öneri ve talebiniz, değerlendirmeye alınmış olup ilgili mercilere de iletilecektir.Bilgilerinizi rica eder esenlikler dileriz.

Abdullah Bozgeyik    12 Temmuz 2016 12:23 | İstanbul
Değerli arkadaşlar,

Genel müdürlük muhtelif birimlerinde ve Mecidiyeköy, Nişantaşı şubelerinde çalışmıştım bankada olduğum yıllarda.

Haziran itibarı ile TZHvakfından/sandığımızdan emekli oldum.

Uzun yıllardır danışmanlıklar ve yöneticilikler yapıyorum. Sayfamdan muhtelif dergilerdeki köşe yazılarımı takip edebilirsiniz isterseniz.

İyi günler dileklerimle,

Abdullah Bozgeyik
Banka sicil 23082
www.abdullahbozgeyik.wordpress.com

Ahmet Can    04 Mayıs 2016 22:53 | Konya
ahmetcan1953@hotmail.com
Annelerin anneler gününü kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

OSMAN BAKAR    30 Mart 2016 13:13 | KOCAELİ
24-27 Mart 2016 tarihleri arası Ege'nin şirin beldeleri ve tarihi yerleri Bozdağ-Birgi-Tire-Ödemiş-Şirince-Pamukkale'ye düzenlenen gezide emeği geçen dernek yöneticilerine ve muhteşem anlatımları ile bilgilendiren rehber Oğuz Keskin teşekkürlerimi iletir saygılar sunarım


196
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »

Duyurular

VEFAT DUYURUSU
VEFAT EDEN TZH VAKFI VE DERNEĞİMİZ ÜYESİ ARKADAŞLARIMIZ:
MERHUM ARKADAŞLARIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

Tzh Vakfımızın Tekirdağ Emeklisi ve Derneğimiz üyesi Sn Münir ERGENE 30.07.2023

 
Tzh Vakfımızın Balıkesir Emeklisi ve Derneğimiz üyesi Sn Huriye Reyhan KABAKCI 26.08.2023Tzh Vakfımızın İzmir Emeklisi ve Dernek üyemiz Sn Malike KUR 26.06.2023*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIR.EKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
ANEMDER
6 Şubatta meydana gelen deprem fela
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi