Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


EMEL ERDUR    30 Aralık 2009 11:13 |
Saygı değer büyüklerim, sevgili arkadaşlarım, can dostlarım, 2010 yılının hepimize sağlık, mutluluk, huzur ve barış getirmesini diliyorum ve nice yıllara diyorum. EMEL ERDUR

Emine Zuhal Altan    29 Aralık 2009 23:19 |
Sevgili ANEMDER,
Sevgili Arkadaşlar,

Yeni yılınızı kutlar, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.
Herşey gönlünüzce olsun...

muammer    29 Aralık 2009 13:47 | izmir
Tüm arkadaşların yeni yılını kutlar, sağlıklı nice yıllar dilerim. Selam ve Sevgilerimle
Muammer İNCEDAL

Nejla Eryüzlü    23 Aralık 2009 15:01 | iSTANBUL
eryuzlu_n@hotmail.com
Değerli Anemder Yöneticileri
Sizlerin sayesinde 19.12.2009 tarihindeki Şile gezisine katıldım.Bu gezi sayesinde ben şahsım adına çok mutlu ve neşeli saatler geçirdim.Derneğimizin varlığından bugüne kadar kendi ailevi problemlerim nedeniyle farkında değildim,vesile olan arkadaşlarıma(Emine Zuhal Altan ve Emel Erdur'a)çok teşekkür ederim.Birlikteliklerimizin devamını dilerim.Herkesin yeni yılını sağlıklı mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmesini temenni ederim.

saygılarımla

SIDDIK SEZAL    01 Aralık 2009 12:33 | İZMİR
sezalsigorta@hotmail.com
BİMER BAŞVURUSU HK.
Kimden: sıddık sezal (sezalsigorta@hotmail.com)
Gönderme tarihi: 01 Aralık 2009 Salı 11:29:31
Kime: anemder.merkez@gmail.com
2 ek | Tüm ekleri karşıdan yükle (74,2 KB)
BİMER DOĞ...htm (23,7 KB), BİMER İNT...doc (50,5 KB)


Kartal 3.iş mahkemesinin Üyemiz Sn. Muhsine Rengin Tığrak'ın kd.taz.davası hk.vermiş olduğu kararın Yargıtay üst hukuk dairesice de onaylanmış kararını iptal eden Yargıtay kararı hk. Bimer e yapmış olduğum başvuru ve cevabı ekte gönderilmiş olup, bu konuda aynı durumda olan yüm arkadaşların Bimer-Adalet Bakanlığı ve Yargıtay başkanlığına başvurmalarının etkiliolacğı kanaatindeyim. Bimerden gelen cevap aşağıdadır. Adalet Bakanlığına Bilgi edinme başvurum ekli dosyada. Bimere başvuru ekli dosyada bilgi olarak gönderilmiştir. Benim ve üç arkadaşımın İzmirde Av.Mehmet KAYA tarafından iş mahkemesindeki 4 davadan 3'ü sonuçlandı. Birisinde davayı kazandık, iki davada da kaybettik. her üç davada temyize gönderildi. Yargıtaydan sonuç geldiğinde sonuc olumsuz olduğu takdirde AHİM(Avrupa insan hakları mah.)gideceğiz. AHİM başvurusu için şididen hazrlıklarımızı yapmaktayız. Bu konuda da AHİM in emsal kararları var.


---------------------------------------------------- ----------------------------
From: nkokver@adalet.gov.tr
To: sezalsigorta@hotmail.com
Subject: Başvurunuz hakkında
Date: Tue, 1 Dec 2009 09:54:12 +0200


Sayın Sıddık SEZALBimer'e yapmış olduğunuz 20.11.2009 gün ve 346992 sayılı başvurunuz incelenmiş olup,
20.11.2009 tarih ve 8625 sayılı yazımız ile Yargıtay Başkanlığına cevap verilmek üzere gönderilmiştir.
Bilgilerinize rica olunur.


Bimer Yetkilisi
Nurhayat KÖKVER

EMEL ERDUR    26 Kasım 2009 10:52 | ıstanbul
Saygıdeğer büyüklerim, çok sevgili doslarım, ailenizle birlikte kurban bayramınızı kutlar, sağlık-afiyet-mutluluklar dilerim.

ANEMDER    23 Kasım 2009 23:22 |
BANKAMIZDA GEÇMİŞTEN BUGÜNE, GEREK SEMİNERLERDE GEREKSE YÜKSELME KURSLARINDA EĞİTİMİMİZE KATKISI OLAN TÜM HOCALARIMIZIN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLUYOR SAYGI VE SEVGİLERİMİZİ SUNUYORUZ.

muammer    23 Kasım 2009 16:25 | izmir
Değerli arkadaşlar,
Eski Anadolu Bankası girişli ve dolayısıyla sos.güvenlik kuruluşu olarak VAKIF üyesiyim. Ziraat Bankasında sözleşme imzalamadan önceki yıllarda aldığımız yeşil pasaportların süresi; Ziraat Bankası Gn.Md.lüğünün Emniyet Müdürlüğünce istenen formu onaylamaması nedeniyle uzatılamamakta ve yeni yeşil pasaport da verilmemektedir. Konuyu dava yoluyla çözen arkadaşların bu tecrübelerini yazarak bu durumdaki birçok arkadaşa ışık tutmasını talep etmekteyim. Selam ve saygılarımla Muammer İNCEDAL
0505 2373131 iZMİR

AYŞE KATKAT    16 Kasım 2009 11:43 |
SEVGİLİ ARKADAŞLAR, KIZIMA İŞ ARIYORUZ.İST.BİLGİ ÜN. REKLAMCILIK VE HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMLERİ 4 YILLIK ÇİFT ANADAL MEZUNU(2009). İLGİ VE BİLGİLERİNİZE SUNUYOR, OLASI KATKILARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM. Herkese selam ve sevgiler.

AYŞE KATKAT    29 Ekim 2009 20:37 |
CUMHURİYETİMİZİN 86.YILI VE BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. BU CUMHURİYETİN NELERİN PAHASINA KAZANILDIĞINI VE BİZE KAZANDIRDIKLARINI BİR AN BİLE UNUTMAYALIM, LAYIK OLALIM, SAHİP ÇIKALIM. LÜTFEN.....

AYŞE KATKAT    27 Ekim 2009 11:55 |
7 KASIMDA TZH VAKFIMIZIN GENEL KURULU VAR. VAKFIMIZIN UZUN YILLAR VARLIĞINI SÜRDÜRMESİ VE ÇATISI ALTINDA DAHA NİCE GENEL KURULLAR GEÇİRMEMİZ DİLEĞİYLE, YÖNETİM-DENETİM KURULLARINA ADAY OLAN ARKADAŞLARIMIZA VE TÜM DELEGE ARKADAŞLARIMIZA MUTLU,SAYGI-SEVGİ DOLU GÜZEL BİR KURUL TOPLANTISI DİLİYORUM.

R.levent DODA    22 Eylül 2009 15:34 | ANKARA
ANEMDERLİ TÜM ARKADAŞLARIMIN
RAMAZAN BAYRAMINI KUTLAR, SAĞLIK VE MUTLULUKLAR
DİLERİM

AYŞE KATKAT    19 Eylül 2009 22:13 |
HERKESİN BAYRAMINI KUTLUYORUM. TÜM İNSANLARIN SAĞLIKLI, MUTLU, ÖZGÜR OLDUĞU, DUYGULU, COŞKULU, HEYECANLI, BAYRAMLIKLI,ŞERKERLİ, ÇİKOLATALI, ÇORAPLI, MENDİLLİ, HARÇLIKLI, EL ÖPMELİ GERÇEK BAYRAMLAR YAŞAMAMIZ DİLEĞİYLE..HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SELAM VE SEVGİLER..

serkan    03 Eylül 2009 12:02 | istanbul
Çok güzel bir site olmuş emeği geçen herkesin ellerine sağlık başarılarınızın devamını dilerim.www.marmaraperde.com

ali ihsan konar    21 Ağustos 2009 02:29 | giresun
tempraci@msn.com
ayşe hanım babanıza allahtan rahmet dilerim.Mekanı cennet olsun Allah hepinize sabırlar versin.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Ali İhsan Bey, İlginiz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Sağolun. Ayşe Katkat


194
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Duyurular

DERNEK OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, pandemi nedeniyle yapılan zorunlu ertelemeler sonrasında 25.06.2021 tarihinde,  Ataköy Tarık AKAN Kültür Merkezi'nde yapılmıştır.
Seçilen Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri;
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: ALİ AKYÜZ, ABDİ OKUR, AYŞE KATKAT, MUSA BURSALI, M.ALİ KILIÇ, R.NEZİH ALTINKÖK, NURİ YILDIRIM, İBRAHİM ÜNSAL, A.YAŞAR BAYOĞLU
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER: A.NUMAN ÖZMERİÇ, BÜLENT IZGIŞ, SELAHATTİN LÜLE, ZEKİ ÖZTEPE, ADEM SANCAKTAR.
DENETİM KURULU ASİL ÜYELER: FEYZİ ACAR, ŞENOL AYAYDIN, HÜSEYİN MERKİT.
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER: ZAKİR ÖTÜMLÜ, VEYSEL ABEŞ, TURGUT GÖZTEPE.

Genel Kurul sonrasında yapılan toplantı sonucunda  Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşmuştur.
Başkan : Ali AKYÜZ
Başkan yardımcıları: Abdi OKUR - Musa BURSALI
Genel Sekreter : Ayşe KATKAT
Sayman: M.Alİ KILIÇ
Üyeler: R.Nezih ALTINKÖK-İbrahim ÜNSAL-Nuri YILDIRIM- A.Yaşar BAYOĞLU
Yeni yönetim ve denetim kurullarımıza başarılar dileriz. 

VEFAT DUYURUSU
 Active ImageTZH VAKFIMIZIN DÜZCE EMEKLİSİ SN.Yavuz BAYUR 15.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
Sample Image
TZH VAKFIMIZIN  Çanakkale Emeklisi Sn. Selim DEBRELİ 04.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Konya Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Ömer KUZYAKA 05.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.


Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Aydın Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Süleyman KARASU 29.04.2021 tarihindeki vefat etmiştir.MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE  KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIEKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
AYŞE KATKAT
HAYATTA KALMAK İÇİN EVDE KALALIM !!
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Dernek Üyelik Formları


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi