Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


EMEL ERDUR    01 Nisan 2010 12:16 | Istanbul
Geçirmiş olduğum rahatsızlık nedeniyle, gerek, Dernek Veb sitemize gönderilen mesajları ile, gerek, hastahane ve eve ziyarete gelen, ve gerekse, telefon ile geçmiş olsun dilek ve temennilerde bulunan ve bana güç veren CAN DOST VE ARKADAŞLARIMA çok teşekkür ediyorum. Beni çok duygulandırdınız, çok mutlu ettiniz.
Derneğimiz ve veb sitemizin iletişim anlamında ÖNEMİNİN altını bir daha çizerek belirtmek istiyorum. Bu imkanın kullanılmasının Edirne den Kars a giderek yaygınlaşmasını diliyorum.

AYŞENUR EGEMEN    30 Mart 2010 16:41 |
Sevgili Emel'e geçmiş olsun dileklerimle,
Yeni dedeler Ali Bey ve Abdi Beye tebriklerimle,
Herkese selam ve sevgiler.
Derneğimizde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler.

mustafa tuna    13 Mart 2010 00:34 | adana
Emlak Bankasından ayrıldıktan sonra,1990 Yılı ocak ayında 399 sayılı Kararnamenin yayınlanmış olduğunu ve bana uygulanmadığını öğrendim.Halbuki kararnamenin bankada görevimin devam ettiği süre içersinde yayınlandığına göre şahsımın da istifade etmesi gerekir idi.Kararnamenin işletilmesi için bazı arkadaşların idari dava açtıklarını ve kazandıkları duyumunu aldım.Bu arkadaşlarla görüşmemi temin edebilirmisiniz veya bu karardan, emsal niteliği taşıması nedeniyle bir fotokopi elde etmeme yardımcı olabilirmisiniz?
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sn.Mustafa Tuna, konuyu araştırıp en kısa sürede bilgi vermeye çalışacağız. Ama sizinle aynı durumda olup bilgi paylaşmak isteyen arkadaşlarımız da görüş ve önerilerini iletirlerse sitemizde yayınlarız.Sağlık ve esenlik dileklerimizle...

AYŞE KATKAT    08 Mart 2010 01:11 |
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE, EN KUTSAL KADINLARI "ANNELERİMİZİ" UNUTMAYALIM.TÜM ANNELERİN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM.

AYŞE KATKAT    08 Mart 2010 01:09 |
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN. KADINLARA BUNCA ZULÜM, AYRIMCILIK, SÖMÜRÜ, TÖRE CİNAYETLERİ VARKEN NE KADAR KUTLU OLABİLİRSE?? KADINLAR OLARAK ÖNE GEÇMEK GİBİ BİR TALEBİMİZ VE KAYGIMIZ YOK BEYLER! YANYANA-BİRLİKTE YÜRÜYELİM DİYORUZ.BU DA ZOR OLMASA GEREK DİYE DÜŞÜNÜYORUM. HERKESE SELAM VE SEVGİLER

nurhayat karaçetin    07 Mart 2010 22:27 | izmir
tüm bayan arkadaşlarımın ve bayan arkadaşlarımı seven saygı gösteren erkek arkadaşların 8 mart gununu kutlarım... :)

Turgut DİREN    04 Mart 2010 01:34 | Ankara
Emel hanım ne olur korkutma bizi bir an önce aramıza katıl Senin yanında bizler kendimizi daha güvenli hisediyoruz. Saygı ve Sevgilerimle :?

AYŞE KATKAT    26 Şubat 2010 20:23 |
DERNEĞİMİZDEN ARKADAŞIMIZ,SEVGİLİ EMEL ERDUR, GEÇİRDİĞİ OPERASYON NEDENİYLE FLORANCE NİGHTİNGALE HASTANESİ'NDE(KIZILTOPRAK-KADIKÖY) YATMAKTADIR. KENDİSİNE GEÇMİŞ OLSUN DİYOR, ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.

ANEMDER    25 Şubat 2010 16:47 |
KANDİLİNİZ KUTLU, DUA VE DİLEKLERİNİZ KABUL OLSUN.

AYŞE KATKAT    09 Şubat 2010 12:28 |
Sevgili arkadaşlar, Sitede duyurulduğu gibi, derneğimizin de üyesi olduğu Emekli Bankacı Dernekleri Platformu birçok emekli bankacıyı aynı çatı altında topladı ve facebookta oluşturulan grupta farklı bankalardan çok sayıda üyeyle büyük bir iletişim ağına dönüştü. Platform Genel Sekreterimiz Yapı Kredi Bankası emeklisi Sn.Erol Yaman editörlüğünde haber ve gelişmeleri bu gruptan izleyebilirsiniz.Bu birlik ve beraberlik her konuda tüm katılımcılara katkı sağlayacağı gibi özellikle de banka sandıklarının devri konusu gündeme geldiğinde tek yürek olma imkanını yaratacağını düşünüyorum. Herkese selam ve sevgiler.

Nermin Tuğrul    16 Ocak 2010 00:13 | İstanbul
nermintugrul@hotmail.com
Arkadaşlar merhaba.Sitenin kurulmasında emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.Ancak sitenin varlığınıda bu gün vakıfbanklı bir arkadaştan öğrendim ne yazıkki :?

MEHMET CÜREBAL    14 Ocak 2010 19:03 | samsun
mehmet_curebal_19@hotmail.com
Sayın AN-DER Dernek yöneticileri.
Eksik ikramiye davalarından son yargıtay kararı çıktımı.Ve bizimde izlememiz yol ne olabilir.Bu konuda bilgi alabileceğimiz bir arkadaşımıza ihtiyacımız var.Bilgi verirseniz sevinirim.saygılarımı sunarım.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Bir arkadaşımızın açtığı ve kazanılmış olan Kıdem tazminatı davasına ilişkin karar Yargıtay tarafından bozulmuş olmakla birlikte, konuyla ilgili hukuki girişimler devam etmektedir.Gelişme kaydedildiğinde sitemizden duyurulacaktır.

EMEL ERDUR    12 Ocak 2010 14:39 | ISTANBUL
Bankaya girdiğim ilk yıllarda tanımış olduğum İzmir in saygın ve seçkin müdürlerinden değerli büyüğüm İSMAİL FERİDUN SAL ın bugun Vakfımızın Veb sitesinden vefatını öğrendim. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına ve camiamıza başsağlığı diliyorum. Şüphesiz ki tanısakta tanımasak da aramızdan ayrılanlara çok üzülüyoruz.
Çok sevgili arkadaşlarım, çağımızın teknoloji imkanları ne güzel değilmi? Farklı bir şehirdeki aynı camiadaki bir arkadaşımızla ilgili sevinçli veya üzücü bir haberine kısa bir sürede ulaşabiliyoruz. Bende şu anki duygularımı sizlerle paylaşmak istedim. Ve sizlere diyorum ki, gelin Dernek Çatısı altındada bu paylaşım ve birlikteliklerimizi devam ettirelim

sema    02 Ocak 2010 22:53 | ankara
resim ve videoları açamıyorum nasıl açabilirim bilgi verirmisiniz
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
resim ve videolar alanlarının çalışmaları sürdürülüyor.Şimdilik kullanılamamaktadır. İlginize teşekkürler. A.Katkat

AYŞE KATKAT    30 Aralık 2009 21:44 |
2010 yılının gerçekten yepyeni bir yıl olmasını, tüm insanlığa sağlık, mutluluk, bolluk-bereket, sevinç, huzur ve şans getirmesini diliyorum. Tüm dost ve arkadaşlarımın yeni yılını kutluyorum.


194
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Duyurular

DERNEK OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, pandemi nedeniyle yapılan zorunlu ertelemeler sonrasında 25.06.2021 tarihinde,  Ataköy Tarık AKAN Kültür Merkezi'nde yapılmıştır.
Seçilen Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri;
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: ALİ AKYÜZ, ABDİ OKUR, AYŞE KATKAT, MUSA BURSALI, M.ALİ KILIÇ, R.NEZİH ALTINKÖK, NURİ YILDIRIM, İBRAHİM ÜNSAL, A.YAŞAR BAYOĞLU
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER: A.NUMAN ÖZMERİÇ, BÜLENT IZGIŞ, SELAHATTİN LÜLE, ZEKİ ÖZTEPE, ADEM SANCAKTAR.
DENETİM KURULU ASİL ÜYELER: FEYZİ ACAR, ŞENOL AYAYDIN, HÜSEYİN MERKİT.
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER: ZAKİR ÖTÜMLÜ, VEYSEL ABEŞ, TURGUT GÖZTEPE.

Genel Kurul sonrasında yapılan toplantı sonucunda  Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşmuştur.
Başkan : Ali AKYÜZ
Başkan yardımcıları: Abdi OKUR - Musa BURSALI
Genel Sekreter : Ayşe KATKAT
Sayman: M.Alİ KILIÇ
Üyeler: R.Nezih ALTINKÖK-İbrahim ÜNSAL-Nuri YILDIRIM- A.Yaşar BAYOĞLU
Yeni yönetim ve denetim kurullarımıza başarılar dileriz. 

VEFAT DUYURUSU
 Active ImageTZH VAKFIMIZIN DÜZCE EMEKLİSİ SN.Yavuz BAYUR 15.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
Sample Image
TZH VAKFIMIZIN  Çanakkale Emeklisi Sn. Selim DEBRELİ 04.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Konya Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Ömer KUZYAKA 05.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.


Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Aydın Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Süleyman KARASU 29.04.2021 tarihindeki vefat etmiştir.MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE  KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIEKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
AYŞE KATKAT
HAYATTA KALMAK İÇİN EVDE KALALIM !!
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Dernek Üyelik Formları


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi