Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


AYŞE KATKAT    29 Aralık 2010 20:40 |
18 aralıkta İzmir şubemizi açtık. İzmir'den, Salihli ve Turgutlu'dan, İstanbul'dan birçok arkadaşımızı görmek, hasret gidermek çok hoştu, yıllar sonra karşılaşmak çok heyecanlıydı. Sevgiyle kucakladı herkes birbirini. Zira çok güzel şeyler paylaşılmıştı. Üzüntüler de. Ne mutlu bu dostlukları yaşatabilenlere. İşte derneğimizin önemli bir katkısı da burada. Yine eskisi gibi altında birleşebileceğimiz, buluşabileceğimiz bir şemsiyemiz oldu. Kazandığımız dostlukları kaybetmemek için çaba gösterelim ve bu şemsiye altında her fırsatta toplanmaya gayret edelim. Belli bir yaştan sonra yeni dostluklar zor elde ediliyor malum. Şubemiz hayırlı uğurlu olsun hepimize. Ayrıca, açılışta tanıştığım yeni arkadaşlarımın tümüne isim saymaksızın selam ve sevgilerimi gönderiyor yeni yılda sağlık ve mutluluklar diliyorum.

AYŞE KATKAT    10 Aralık 2010 14:52 |
18 ARALIKTA İZMİR ŞUBEMİZİN AÇILIŞI VAR. İZMİR VE CİVARINDA YAŞAYAN ARKADAŞLARIMIZIN BU FIRSATI KAÇIRMAMALARINI VE GÖRÜŞEMEDİKLERİ ARKADAŞLARINI GÖRMEK İÇİN ETKİNLİĞE VE YEMEĞE KATILMALARINI ÖNERİYORUM. ÖRNEĞİN BEN SALİHLİ VE TURGUTLU'DAKİ KURS ARKADAŞLARIMI ARADIM. İZMİRDE BU VESİLEYLE BULUŞMAYA ÇALIŞACAĞIZ. ARKADAŞLIK VE DOSTLUKLAR KOLAY ELDE EDİLMİYOR. MADDİ-MANEVİ BİRAZ FEDAKAR OLALIM VE DOSTLARIMIZI GÖRMEYE ÇALIŞALIM DİYORUM.HERKESE SELAM VE SEVGİLER

FAHRİ    02 Aralık 2010 16:34 | İSTANBUL
fahriozturk46@hotmail.com
Herkese merhaba,
2008 yılında Halk Bankası'ndan emekli oldum; ama şu an için ihtiyaç üzere çalışmak istiyorum.çekmeköyde oturuyorum iş konusunda yardımcı olacak arkadaşlardan cevap bekliyorum. Teşekkürler ediyorum.

AYŞE KATKAT    23 Kasım 2010 21:02 |
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE, TÜM OKUL ÖĞRETMENLERİMİ, BANKADAKİ KURSLARDA GÖREV ALMIŞ ÖĞRETMENLERİMİ, ÇALIŞIRKEN BİLDİKLERİNİ ESİRGEMEDEN BENİMLE PAYLAŞAN VE KARİYERİMDE KATKISI OLAN TÜM BÜYÜKLERİMİ VE ARKADAŞLARIMI SAYGI VE MİNNETLE SELAMLIYORUM, TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

SEMA BEKAR    15 Kasım 2010 21:24 | ANKARA
Emekli ve çalışan tüm bankacı arkadaşlarımın ,kurban bayramını candan kutlar daha nice nice mutlu ve sağlıklı bayramlar dilerim. :grin

AYŞE KATKAT    15 Kasım 2010 21:06 |
TÜM DOST VE ARKADAŞLARIMIN KURBAN BAYRAMINI KUTLUYOR, SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.

Hasan BATUK    28 Ekim 2010 12:14 | ANKARA
hbatuk2 @hotmail.com
Üyelik işlemlerim hakkında @ ile bilgi verirseniz, Ankara ofisi ne aşamada,Ankara da bulunan üyelerimiz ile nezaman toplantı yapılmış haber veren olmadı...
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sn. Hasan Batuk, üyelik başvuru formunuz Derneğimize ulaşmıştır.15 Kasımda giriş ve yıllık aidatlarınızın emekli maaşınızdan TZH Vakfımız aracılığı ile kesilmesinden sonra üyelik işlemleriniz gerçekleştirilecek ve tarafınıza yazıyla bilgi verilecektir. Ankara'da şube açılması için çalışma yapılmakta olup henüz sonuçlanmamıştır.İlginiz için teşekkürler.

Hasan BATUK    18 Ekim 2010 12:41 | ANKARA
20.3.2010 Tarihinde vefat eden babamın cenazesinde bulunan arayan mesaj gönderen herkese saygı ve sevgilerimle..

Sema    11 Eylül 2010 13:26 | Ankara
semabekar2009@hotmail.com
Anadolu_Emlak bankası mensupları ve emeklileri arkadaşlarımın bayramını kutlar ,daha nice bayramlara sağlık ,mutluluk ve huzur içinde sevdikleriyle beraber erişmelerini temenni ederim.

HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.... :grin

AYŞE KATKAT    08 Eylül 2010 23:11 |
SEVGİLİ BÜYÜKLERİM VE ARKADAŞLARIM, HEPİNİZİN RAMAZAN BAYRAMINI GÖNÜLDEN KUTLUYOR, AİLE VE SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE NİCE MUTLU, HUZURLU, HAYIRLI BAYRAMLAR DİLİYORUM.

ANEMDER    06 Eylül 2010 10:40 | ıstanbul
emelerdur@hotmail.com
30.08.2010 tarihinde vefat eden Kırklareli emeklilerimizden TZH Vakfımız ve Derneğimiz üyesi merhum NAİM YILDIZ"a Allahtan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim. EMEL ERDUR

emelerdur    12 Ağustos 2010 10:01 |
06/08/2010 tarihinde vefat eden TZH Vakfımız üyelerinden, merhum DURMUŞ AKTAŞ"a Allahtan rahmet, kederli ailesi, yakınları ve camiamıza başsağlığı dilerim.

EMEL ERDUR    03 Ağustos 2010 10:12 | ıstanbul
TZH.Vakfımızın Veb sitesinden 02/08/2010 tarihinde vefatını öğrendigim, Derneğimiz üyelerinden merhum Kadem Küçük"e Allahtan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına, başsağlığı dilerim.

emelerdur    28 Temmuz 2010 10:29 | ıstanbul
TZH.VAKFIMIZIN VEB SİTESİNDEN, 27/07/2010 TR.DE HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTUĞUNU ÖĞRENDİĞİM,HER DAİM BAKIMLI VE NEV"İ ŞAHSINA MÜNHASIR DEĞERLİ BÜYÜĞÜM MEFKÜRE ÇELİKYOL"A ALLAHTAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE CAMİAMIZA BAŞSAĞLIĞI DİLERİM. NUR İÇİNDE YATSIN.

SÜLEYMAN TÜRKMEN    11 Haziran 2010 14:07 | Ümraniye/İSTANBUL
suleyman.turkmen@tasfiyeemlak.com
22.05.2010 TR.DE DERNEĞİMİZİN DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN MAŞUKİYE GEZİSİNE AİLECE KATILDIK VE ÇOK MEMNUN OLDUK.ÇOK GÜZEL BİR GÜN GEÇİRDİK HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ EMEĞİ GEÇEN HERKESE (SN.AYŞE HN.VE EŞİ İLHAN'BEY,EMEL HN.ALİ'BEYE NAZİK SONDERECE KİBAR VE İLGİ ALAKALARINA AYRICA ÇOK TEŞEKKÜR EDER ,YENİGEZİ,EĞLENCE VE BENZERİ ORGANİZASYONLARI DÜZENLENMESİ HEM DERNEĞİMİZ HEM CAMİAMIZ İÇİN GEREKLİ YARARLI OLOCAĞI KANAATİNDEYİM.HERKESE İYİ GÜNLER SAĞLIKLI YARINLAR DİLERİM. HOŞÇA KALIN.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sn. Süleyman Türkmen, biz de gezimize ve Derneğimize gösterdiğiniz ilgi, katılım ve güzel düşünceleriniz için teşekkür ediyoruz. Ailenize de selam ve sevgilerimizi sunuyoruz.


194
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Duyurular

DERNEK OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, pandemi nedeniyle yapılan zorunlu ertelemeler sonrasında 25.06.2021 tarihinde,  Ataköy Tarık AKAN Kültür Merkezi'nde yapılmıştır.
Seçilen Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri;
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: ALİ AKYÜZ, ABDİ OKUR, AYŞE KATKAT, MUSA BURSALI, M.ALİ KILIÇ, R.NEZİH ALTINKÖK, NURİ YILDIRIM, İBRAHİM ÜNSAL, A.YAŞAR BAYOĞLU
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER: A.NUMAN ÖZMERİÇ, BÜLENT IZGIŞ, SELAHATTİN LÜLE, ZEKİ ÖZTEPE, ADEM SANCAKTAR.
DENETİM KURULU ASİL ÜYELER: FEYZİ ACAR, ŞENOL AYAYDIN, HÜSEYİN MERKİT.
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER: ZAKİR ÖTÜMLÜ, VEYSEL ABEŞ, TURGUT GÖZTEPE.

Genel Kurul sonrasında yapılan toplantı sonucunda  Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşmuştur.
Başkan : Ali AKYÜZ
Başkan yardımcıları: Abdi OKUR - Musa BURSALI
Genel Sekreter : Ayşe KATKAT
Sayman: M.Alİ KILIÇ
Üyeler: R.Nezih ALTINKÖK-İbrahim ÜNSAL-Nuri YILDIRIM- A.Yaşar BAYOĞLU
Yeni yönetim ve denetim kurullarımıza başarılar dileriz. 

VEFAT DUYURUSU
 Active ImageTZH VAKFIMIZIN DÜZCE EMEKLİSİ SN.Yavuz BAYUR 15.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
Sample Image
TZH VAKFIMIZIN  Çanakkale Emeklisi Sn. Selim DEBRELİ 04.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Konya Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Ömer KUZYAKA 05.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.


Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Aydın Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Süleyman KARASU 29.04.2021 tarihindeki vefat etmiştir.MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE  KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIEKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
AYŞE KATKAT
HAYATTA KALMAK İÇİN EVDE KALALIM !!
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Dernek Üyelik Formları


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi