Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


SANİYE EMEL ERDUR    07 Eylül 2011 11:11 | ISTANBUL
25/08/2011 TARİHİNDE VEFAT EDEN TZH.VAKFIMIZ EMEKLİSİ VE (ANEMDER) DERNEĞİMİZ ÜYESİ SEMİHA ÇELİK'E ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİM.EMEL ERDUR

Meliha TOPÇU    27 Temmuz 2011 13:58 | Düzce
melihatopcu@hotmail.com
Ayşeciğim, Anayasa Mahkemesinin 9.7.2011 tarih, 27989 sayılı R.G.de yayınlanan Esas 2010/81, Karar2011/78 12.5.2011 sayılı kararının bizim ödenmeyen kıdem tazminatlarımızla ilgili olabilir diye düşünüyorum. Bizim davamızla ilgilinen Av.Süleyman ETLİK kararı bir inceleyebilir mi acaba. Ben tereddütte kaldım.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sevgili Meliha, bahsettiğin karar TC Emekli Sandığı mensubu olarak çalışmışlığı bulunup başka bir kurumdan emekli olan ve o dönemler için emekli ikramiyesi alamamış olanlarla ilgili.Bu durumdaki kişilere dava yolu ile TC.Em.Sandığında geçen süreler için em.ikramiyesi alma imkanı doğmuş.Konu sosyal güvenlikle ilgili olduğundan daha fazla detaylı bilgi TZH Vakfımızdan alınabilir. Görüşmek üzere.

Meliha Topçu    27 Temmuz 2011 13:40 | Düzce
melihatopcu@hotmail.com
Alev Bey, Ayşecik merhaba.
Ben 11 yıldır Düzce'de yaşıyorum.Derneği siteden takip ediyorum. Üye olmak için toptan ne kadar ödemem gerekiyor. Bilgi almak istiyorum.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sevgili Meliha Topçu merhabalar, yıllar sonra tekrar iletişimde olmak ne güzel. Biz de Dernek olarak buna çalışıyoruz. Derneğimize üyelik için başvuru(emk.üye için)formunu düzenleyip adresimize göndermen halinde,formda verdiğin talimat gereğince TZHVakfımızca maaşından 20Tl.giriş aidatı, 36 Tl.de yıllık aidat olmak üzere toplam 56 Tl. kesilerek Dern.hesabına aktarılacak ve üyelik kaydın yapılarak yazıyla bilgi verilecektir.Sonraki yıllarda da yıllık aidat olarak 36 Tl. Şubat aylarında yine aynı şekilde maaşından tahsil edilecektir.Engin Topçu'ya da selamlar.Aramıza katılmanızı bekliyoruz..

HAKAN GÜVENER    30 Mayıs 2011 13:12 | İZMİR
hakan.guvener@cozumgrubu.org
Sevgili Anemder'liler
Sizlerle beraber geçirdiğimiz Safranbolu ve Amasra yolculuğundan çok memnun kaldık.Sizin gibi sıcak ve içten dostlarla birlikte olmak beni ve eşimi çok mutlu etti.Dileğimiz bundan sonrada düzenlenecek etkinliklerde sizlerle birlikte olabilmek.
Sevgiyle kalın
Hakan Güvener
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sevgili Hakan Güvener, size ve eşiniz Gülşen Hn.a İzmir'den gelerek gezimize katılımınız ve nazik mesajınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gezimizden memnun kalmanıza da sevindik. Umarız aynı sıcak dostluk ortamlarını yeni etkinliklerde de birlikte yaşarız. Teşekkürler, İzmir'deki arkadaşlarımıza selam ve sevgiler.

SEMA    16 Mayıs 2011 10:38 | ankara
ben şu an derneğe üye olmak istesem toplam ne kadar ödemem gerekir.birde toplanan bu aidatlarla ne yapılıyor merak ediyorum.eğer herhangi bir mal varlığı veya yatırımı yoksa derneğin neden eskiye dönük aidat alınıyor.bilgi verirseniz çok sevinirim.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Derneğimize üye olmanız durumunda 20 Tl.giriş aidatı(bir defaya mahsus), 36 Tl.de yıllık aidat ödemeniz gerekmektedir. Eskiye dönük aidat alınması sözkonusu değildir. Derneğimizce tüzüğümüz çerçevesinde faaliyet yürütülmekte olup sitemizden okuyabilirsiniz.Bilgilerinize.

Hasan BATUK    04 Mayıs 2011 15:04 | ANKARA
hbatuk2hotmail.com
İstanbul' dan bizler için zahmet edip, Hacettepe Park Restorant akşamında keyifli, anılarda buluşturan, ANKARA' nın TZHEMSAN' lıları bukadarmı dedirtenlere gönül dolusu teşekkürü, enderin saygı ve sevgilerimi sunar, nice nice umut dolu yarınlara hep beraber... Hasan BATUK
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Güzel düşünce ve dilekleriniz için teşekkürler.Arkadaşlık, dostluk, ortak mazimiz ve camia ruhumuzu yaşatabildiğimiz sürece her ortamda, her mesafede sorunlarımızı ve sevinçlerimizi birlikte paylaşmaya devam edeceğiz. Derneğimizin başlıca amaçlarından birisi de bu zaten. Sizlerin destek ve katılımı olduğu sürece bu tür etkinliklerimiz de anlam kazanmaktadır. İlginiz ve katılımınıza teşekkür ediyor, üye katılımı konusunda da katkılarınızı bekliyoruz.

Aytül Kuşçu    04 Mayıs 2011 14:59 | ANKARA
aytul_kuscu@hotmail.com
30.04.2011 tarihinde Ankara'daki yemeğimizde emeği geçen başta Ayşe hn.olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkürler.Katılım beklediğimden çok çok az oldu.Yinede herşey çok güzeldi.Teşekkürler.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Güzel düşünceleriniz ve etkinliğimize katılarak verdiğiniz destek için bizler de size teşekkürlerimizi sunuyoruz.

AYŞE KATKAT    23 Nisan 2011 23:28 |
Ankara'daki sevgili arkadaşlarım.30 Nisandaki yemekli toplantımıza katılım için süre doluyor.Uzun zamandır görüşemediğimiz arkadaşlarımızla biraraya gelme fırsatını kaçırmayalım ve birbirimizi haberdar ederek yemeğe katılalım.Biz İstanbul'dan sevinç ve heyecanla geliyoruz, siz de bir an önce kayıt yaptırın görüşelim lütfen.Kolay dost kazanılmıyor, var olanları kaybetmeyelim...

Hasan    28 Mart 2011 09:38 | Ankara
Hayırlı günler, Derneğimiz sütununda Üyelerimiz diye giriş yaptığımda,bu kaynağı görme yetkiniz bulunmamaktadır mesajı vermesinin nedenini ve üyeleri gizli olan bir derneğin .....nedenini sorabirmiyim? saygı ve sevgilerimle, Hasan BATUK
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sn. Hasan Batuk, üye listemizin görülmesi için Siteye üye girişinin yapılması gerekmektedir. Üye isimlerinin mümkün olduğunca Dernek veya Site üyesi kişilerce görülmesinin üyelerimiz açısından daha güvenilir olduğu düşüncesiyle bu şekilde uygulama yapılmaktadır. Bilgilerinizi rica ederiz.

selahattin    14 Mart 2011 16:48 |
DİYARBAKIRDA DERNEYİNİZ VARMI
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Derneğimizin merkezi İstanbul'da olup tüm illerden üye kabul edilmektedir. Üyelerin yoğun olduğu yerlerde şube açılabilmektedir. Diyarbakır'da bugün için şubemiz bulunmamaktadır. Üye olmak istemeniz halinde sitemizden başvuru formu indirip doldurarak Derneğimizin merkezine göndermeniz gerekmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Turgut DİREN    22 Şubat 2011 00:39 | ANKARA
direnturgut@hotmail.com
Değerli Arkadaşlar
Kıdem Tazminatları ile ilgili son gelişme nedir. Neden bir yol alınamıyor? Nerde tıkanıklık var Bizim hakkmızı al ben yemedim sen mi ye diyeceğiz. avkuatlarımızı bu konuda uyaralım :( :(
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sn. Turgut Diren kıdem tazminatı davaları ile ilgili son durum sitemizde yayınlanmaktadır.Bilgilerinize...

Ali İŞLEMECİ    17 Şubat 2011 17:02 | İSTANBUL
aliislemeci@hotmail.com
Değerli arladaşlar çalışmalarınıza katılamasakta net üzerinden takip etmeye çalışıyorum başarılar dilerim.
Sizden ricam üzerinden zaman geçiyor hafızalar zayıflıyor kaybettiklerimiz bölümündeki arkadaşlarımızın ( Hepsini rahmetle yad ederim ) isimlerinin yanına birer fotoğraflarını koysak sizin için külfet olmazsa daha iyi olmazmı.Teşekkürler
Selamlar
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sn.Ali İşlemeci, öneriniz ve katkınız için teşekkür ederiz. Teknik imkanlar çerçevesinde, belirttiğiniz uygulama için çalışma yapılacaktır.(TZH Vakfımızın üyesi olanların resimleri vakıf sitesinde yayınlanmaktadır.)Bilgilerinizi rica ederiz.

EMEL ERDUR    14 Ocak 2011 12:22 | ıstanbul
-HAYDİ DURMA FORM DOLDUR SENDE ÜYE OL.
Derneğimizin üyesi olduğu EMEKLİ BANKACI DERNEKLERİ PLATFORMUNU oluşturan Derneklerin Başkan ve Yöneticilerden oluşan bir gurubun CHP-GN.BAŞKANI SN.KEMAL KILIÇDAROĞLU ile görüşme yapılmış olmasını çok olumlu buluyorum. Ve şuna inanıyorum Sevgili Arkadaşlarım, Sivil Toplum Örgütlerinin gücü üye sayısı ile ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden Dernek üye sayımızı hızla arttırmaya devam edelim.

SEMA BEKAR    31 Aralık 2010 10:51 | ANKARA
emekli olan ve çalışan tüm bankacı arkadaşlarımın yeni yılı kutlu olsun.nice yeni yıllara.... :grin

EMEL ERDUR    30 Aralık 2010 10:37 | ISTANBUL
emelerdur@hotmail.com
Saygı Değer Büyüklerim, çok sevgili dostlarım.
2010 yılı içinde kimi zaman sevindik, kimi zaman sevdiklerimizi kaybederek üzüldük,(Kaybettiklerimize Allahtan rahmet tekrar yakınlarına sabır diliyorum), sağlığı bozulanlarımız oldu (Acil şifalar diliyorum.)
Günahıyla-sevabıyla bunları geride bırakmış olalım diyorum.
2011 yılında; Tüm dostlarıma SAĞLIKLAR, HUZUR VE NEŞE DOLU GÜNLER, BOL KAZANÇLAR VE BARIŞ DİLİYORUM.
Derneğimiz üyesi olmaktan çok mutluluk duyuyorum. Çünkü, Ülkemizin her köşesindeki tanıdığmız dostlarımızla en azından duygularımızı paylaşma imkanını buluyorum.
- HENÜZ ÜYE OLMAYAN ARKADAŞLARA ÇAĞRIDA BULUNUYORUM.
- HAYDİ DURMA SENDE FORM DOLDUR HEMEN ÜYE OL


194
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Duyurular

DERNEK OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, pandemi nedeniyle yapılan zorunlu ertelemeler sonrasında 25.06.2021 tarihinde,  Ataköy Tarık AKAN Kültür Merkezi'nde yapılmıştır.
Seçilen Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri;
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: ALİ AKYÜZ, ABDİ OKUR, AYŞE KATKAT, MUSA BURSALI, M.ALİ KILIÇ, R.NEZİH ALTINKÖK, NURİ YILDIRIM, İBRAHİM ÜNSAL, A.YAŞAR BAYOĞLU
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER: A.NUMAN ÖZMERİÇ, BÜLENT IZGIŞ, SELAHATTİN LÜLE, ZEKİ ÖZTEPE, ADEM SANCAKTAR.
DENETİM KURULU ASİL ÜYELER: FEYZİ ACAR, ŞENOL AYAYDIN, HÜSEYİN MERKİT.
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER: ZAKİR ÖTÜMLÜ, VEYSEL ABEŞ, TURGUT GÖZTEPE.

Genel Kurul sonrasında yapılan toplantı sonucunda  Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşmuştur.
Başkan : Ali AKYÜZ
Başkan yardımcıları: Abdi OKUR - Musa BURSALI
Genel Sekreter : Ayşe KATKAT
Sayman: M.Alİ KILIÇ
Üyeler: R.Nezih ALTINKÖK-İbrahim ÜNSAL-Nuri YILDIRIM- A.Yaşar BAYOĞLU
Yeni yönetim ve denetim kurullarımıza başarılar dileriz. 

VEFAT DUYURUSU
 Active ImageTZH VAKFIMIZIN DÜZCE EMEKLİSİ SN.Yavuz BAYUR 15.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
Sample Image
TZH VAKFIMIZIN  Çanakkale Emeklisi Sn. Selim DEBRELİ 04.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Konya Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Ömer KUZYAKA 05.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.


Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Aydın Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Süleyman KARASU 29.04.2021 tarihindeki vefat etmiştir.MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE  KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIEKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
AYŞE KATKAT
HAYATTA KALMAK İÇİN EVDE KALALIM !!
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Dernek Üyelik Formları


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi