Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


AYŞE KATKAT    10 Nisan 2013 15:59 |
Sitemize giriş yapamayan üye arkadaşlar; sitemize üye olduktan sonra, kullanıcı adınız ve parolanızı hatalı girmeniz halinde bloke edildiğinizden siteye giriş yapamamaktasınız. Bu durumda ya yeni bir kullanıcı adı ve parolayla yeniden üye olabilirsiniz. Ya da Derneğimize bilgi verirseniz ve derneğimizin üyesi iseniz blokenizi çözebiliriz.

AYŞE KATKAT    01 Nisan 2013 12:39 |
:upset BUGÜN 1 NİSAN.ŞAKALARA HAZIR OLALIM!!!

AYŞE KATKAT    08 Mart 2013 10:33 |
DÜNYA KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN. ÖNCELİKLE ANNELERİMİZ OLMAK ÜZERE, AİLESİ, ÇEVRESİ, ÜLKESİ VE İNSANLIK İÇİN KENDİNİ FEDA ETMİŞ, EMEK VERMİŞ, CAN VERMİŞ, KAN DÖKMÜŞ TÜM KADINLARIN ÖNÜNDE SAYGI VE SEVGİYLE EĞİLİYORUM.

Meliha TOPÇU    14 Şubat 2013 23:45 |
Sevgili Ayse,sevgililer gunu mesajini begendim bende aynen katiliyurum.

AYŞE KATKAT    14 Şubat 2013 18:09 |
HERKESİN 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNÜ KUTLUYOR, SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.SEVGİDE CİMRİLİK YAPANLARI, SEVDİĞİNİ BELLİ ETMEYENLERİ, SEVDİKLERİNE YETERİNCE İLGİ VE FEDAKARLIK GÖSTERMEYENLERİ, MAKAM-MEVKİ-HIRS-KOMPLEKS-KİBİR VS. NEDENİYLE BURNUNDAN KIL ALDIRMAYIP KİMSEYİ SEVMEYENLERİ, BU HALLERİYLE DE ÇEVRELERİNE OLUMSUZ ENERJİ SALANLARI "HİÇ AMA HİÇ SEVMİYORUUUM" SEVGİLİ ARKADAŞLARIMI VE DOSTLARIMI SEVGİYLE KUCAKLIYORUM. SEVGİNİN ÖNEMİNİ BUGÜN HATIRLAYIP YARIN UNUTMAYALIM

AYŞE KATKAT    18 Ekim 2012 19:59 |
Derneğimizin emektarı, sevgili arkadaşımız Emel Erdur ameliyat oldu. Kendisine geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum. Güçlü, azimli kişiliği ve melek kalbiyle bu badireyi de atlatacağına eminim.Dualarım seninle Emelciğim.

HACI    25 Temmuz 2012 20:11 | Antalya
Değerli dostlar derneğimiz AİHM de vakfımız için dava açılacaktı acaba ne aşamada .bu konuda bizleride bilgilendirirseniz mutlu oluruz.teşekkür ederiz.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Derneğimizce, haziran 2012 ayında AİHM'e başvuruda bulunulmuş olup, kaydedilecek gelişmeler, sitemizden üyelerimize duyurulacaktır. Bilgilerinizi rica eder, sağlık ve esenlikler dileriz.

Hayriye Uzun    30 Haziran 2012 17:24 | Ankaa
Arkadaşlarım Figen ve Çiğdem Annenize geçmiş olsun diyorum. Umarım bu arada iyileşmiş ve evine çıkmıştır. Sevilerimle.

Çiğdem Hızel - Figen    03 Haziran 2012 22:20 | İstanbul
Çapa da ameliyat olan annemiz için herhangi bir guruptan 2 ünite kana ihtiyacımız bulunmaktadır. (Kanlar kullanılmış olup Kan merkezi tarafından kimlik karşılığında verilmiştir.)İlgilenenlerin
bizlerle irtibata geçmesini rica ederiz.
Çiğdem Hizel 0533 558 07 84
Figen Hiçsönmez 0542 592 29 50
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
SEVGİLİ ARKADAŞLARIMIZ, GEÇMİŞ OLSUN DİYOR, SEVGİLİ ANNEMİZE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ. MÜMKÜN OLDUĞUNCA DUYURMAYA VE KATKI SAĞLAMAYA ÇALIŞACAĞIZ.
TÜM ARKADAŞLARIMIZI DUYARLI OLMAYA VE YARDIMA ÇAĞIRIYORUZ.

HASAN    26 Nisan 2012 13:07 | iSTANBUL
Ayşe Hanım Merhaba,

Eşim (Filiz ARSLAN) ve benim üyelik formum ve vekaletnameyi gönderdim.Elinize geçti mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.Saygılar.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sevgili arkadaşlar, Derneğimize ulaşan formların kayıt ve giriş işlemleri halen devam etmektedir. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. İlginiz için teşekkürler. Görüşmek üzere. Ayşe Katkat

Hasan Bey, Sizin ve eşiniz Filiz Hn.ın üyelik işlemleriniz gerçekleştirilmiştir. AİHM başvuru belgeleriniz de sağlıklı olarak ulaşmış ve işleme alınmıştır. Bilgilerinize. Ayşe Katkat

yaşar    25 Nisan 2012 14:33 | osmaniye
siteniz güzel olmuş emeginize saglık
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Teşekkürler..

AYŞE KATKAT    29 Şubat 2012 03:50 |
Sevgili arkadaşlarım. Zaman zaman, sayıca çok az da olsa bazı üye arkadaşlarımızın "dernek faaliyetlerinden yararlanamıyorum, bir faydasını göremiyorum vb" gerekçelerle dernek üyeliğinden ayrılmak istediklerine şahit oluyoruz. Elbette ki bu doğal haklarıdır ancak bu konudaki şahsi düşüncelerimi ve üzüntümü paylaşmak istiyorum. Hepimiz, bir gün lazım olur diye araçlarımıza kasko, evlerimize yangın, hırsızlık, afet sigortaları yaptırırız. Yıllarca prim öderiz ama sanırım hiç birimiz "arabamla kaza yapmadım, deprem veya yangın olmadı, evime hırsız girmedi veya birkaç ameliyat geçirmedim, primlerim boşa gidiyor" diye düşünmeyiz. Zira biliriz ki bir gün mutlaka hepimizin bu tür istenmeyen durumlarda maddi-manevi hukuki, insani yardıma ihtiyacımız olabilir. İşte tüm sivil toplum örgütlerinde olduğu gibi derneklerde de kısa dönemde hemen kişisel fayda beklememek, ortak hak ve çıkarlar için birlik ve dayanışma içinde bulunmak, gerektiğinde de tüzükten doğan hakları talep etmek gerekmektedir. Yılda bir kez ödediğimiz aidatın, derneğimizin gerektiğinde hepimize sağlayacağı maddi-manevi-sosyal-kültürel-hukuki yardım ve dayanışma imkanı düşünüldüğünde nekadar önemsiz kalacağını hepinizin takdirlerine sunuyorum. Bu camianın mensupları olarak özellikle sosyal güvenlik konusunda karşı karşıya kaldığımız ve kalacağımız ortak sorunları da dikkate alalım ve bu güzel zincirin halkası olmaya devam edelim, ellerimizi bırakmak değil daha kuvvetli tutalım diyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Tekin Eraslan    21 Şubat 2012 12:07 | Alanya / Antalya
Anadolu-Emlak Bank.Men.Der.'nin Facebooktaki sayfasında Emekli Bankacı Dernekleri Platformu'nun;banka sandıklarının devrinin 2015 yılına uzatıldığının Alt Komisyon'da kabul edildiği gibi bir haber yayınlandı.Doğruluk derecesi nedir,Derneğimiz bununla ilgileniyor mu ?
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sn. Tekin Eraslan, mesajınızda belirtilen konu ve banka sandıklarının üyelerinin İntibak Yasasından faydalanması konularında Emekli Bank.Der.Platformu tarafından Dernek Başkanımızın da katılımıyla Ankara'da Meclis alt komisyon üyeleri, milletvekilleri ve Sn.Çal.ve Sos.Güv.Bakanı ile yoğun temaslar sürdürülmekte, olumlu gelişmeler gözlemlenmekte, medyadan da izlenmektedir. Ancak, herhangi bir yanlış bilgilendirme yapmamak amacıyla, kesin sonuç ve kararlar çıkmadan tarafımızca üyelerimize herhangi bir duyuru yapılamamaktadır. Sonuç alındıkça sitemizden ve Vakfımızın sitesinden duyuru yapılabilecektir. Bilgilerinizi rica eder sağlık ve esenlikler dileriz.

YAŞAR ÇAĞIRGAN    17 Şubat 2012 15:24 | istanbul
Çok güzel bir Genel Kurul geçirdik. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

EMEL ERDUR    10 Şubat 2012 16:59 | ISTANBUL
CAN DOSTLAR,
DERNEĞİMİZCE BU GÜNE KADAR YAPILAN ETKİNLİKLERİNDE NASIL BİR ARAYA GELEREK, SEVGİMİZİ-ÖZLEMLERİMİZİ VE GÜZEL ANILARIMIZI PAYLAŞTIYSAK, GELİN 11/02/2012 GÜNÜ GENEL KURULUMUZDA (DERNEĞİMİZE SAHİP ÇIKMAK, DAHA DA GÜÇLENEREK YARINLARA TAŞIMAK ADINA) BULUŞALIM.


194
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Duyurular

DERNEK OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, pandemi nedeniyle yapılan zorunlu ertelemeler sonrasında 25.06.2021 tarihinde,  Ataköy Tarık AKAN Kültür Merkezi'nde yapılmıştır.
Seçilen Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri;
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: ALİ AKYÜZ, ABDİ OKUR, AYŞE KATKAT, MUSA BURSALI, M.ALİ KILIÇ, R.NEZİH ALTINKÖK, NURİ YILDIRIM, İBRAHİM ÜNSAL, A.YAŞAR BAYOĞLU
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER: A.NUMAN ÖZMERİÇ, BÜLENT IZGIŞ, SELAHATTİN LÜLE, ZEKİ ÖZTEPE, ADEM SANCAKTAR.
DENETİM KURULU ASİL ÜYELER: FEYZİ ACAR, ŞENOL AYAYDIN, HÜSEYİN MERKİT.
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER: ZAKİR ÖTÜMLÜ, VEYSEL ABEŞ, TURGUT GÖZTEPE.

Genel Kurul sonrasında yapılan toplantı sonucunda  Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşmuştur.
Başkan : Ali AKYÜZ
Başkan yardımcıları: Abdi OKUR - Musa BURSALI
Genel Sekreter : Ayşe KATKAT
Sayman: M.Alİ KILIÇ
Üyeler: R.Nezih ALTINKÖK-İbrahim ÜNSAL-Nuri YILDIRIM- A.Yaşar BAYOĞLU
Yeni yönetim ve denetim kurullarımıza başarılar dileriz. 

VEFAT DUYURUSU
 Active ImageTZH VAKFIMIZIN DÜZCE EMEKLİSİ SN.Yavuz BAYUR 15.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
Sample Image
TZH VAKFIMIZIN  Çanakkale Emeklisi Sn. Selim DEBRELİ 04.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Konya Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Ömer KUZYAKA 05.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.


Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Aydın Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Süleyman KARASU 29.04.2021 tarihindeki vefat etmiştir.MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE  KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIEKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
AYŞE KATKAT
HAYATTA KALMAK İÇİN EVDE KALALIM !!
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Dernek Üyelik Formları


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi