Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


Ahmet Can    30 Aralık 2014 21:31 | Konya
Emekli personelimizin ve çalısan arkadaşlarımın yeni yılını kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

AYŞE KATKAT    11 Kasım 2014 22:33 |
YENİ DERNEK MERKEZİMİZ BAKIRKÖY'DE ÇOK MERKEZİ YERDE.ESKİ ŞUBE VE BÖLGE BŞK.NA ÇOK YAKIN. BAKIRKÖYE İŞİ DÜŞEN, YOLU DÜŞEN HERKESE TAVSİYEM, DİNLENME MOLANIZI DERNEĞİMİZDE VERİN. ARKADAŞLARINIZLA DERNEKTE BULUŞUN. ÇOK GÜZEL BİR İMKAN. ARKADAŞLARIMIZLA GRUP TOPLANTILARIMIZI DERNEĞİMİZDE YAPABİLİRSİNİZ. ORADA MUTLAKA BİRKAÇ ARKADAŞLA DA KARŞILAŞMA İMKANI OLACAKTIR. LÜTFEN BU ÇATIDA TOPLANMANIN, BİRLİKTE OLMANIN KIYMETİNİ BİLELİM, TADINI ÇIKARALIM. ÖRNEĞİN nullHER ÇARŞAMBA SAAT 14.00 TE BAYANLAR ÇAY PARTİSİ YAPMAYA NE DERSİNİZ ????

SABAHAT ANAR    05 Eylül 2014 23:12 |
ANADOLU/EMLAK BANK.MD.YRD.LARINDAN HARİKA (GÖKALP) KOCABAŞ'I KAYBETTİK.
CENAZESİ 06.09.2014 CUMARTESİ
İKİNDİ NAMAZI SONRASI KASIMPAŞA KULAKSIZ SEFERİKOS CAMİİNDEN KALDIRILACAKTIR.TÜM CAMİAMIZIN BAŞI SAGOLSUN.MEKANI CENNET OLSUN.ALLAH GERİDE KALANLARINA SABIR VERSİN.

SÜLEYMAN    01 Haziran 2014 17:07 | İSTANBUL
suleymanturkmen63@hotmail.com
08-11.05.14 Tarihleri arasında düzenlenen "KAPADOKYA" Turu yine değerli dostlarla güzel bir zamanlama ve organize ile yaşanmış olup, anılarda kalmıştır. Yaşanan bu güzellikleri yakinen paylaştığımız ve büyük emekleri geçen aynı zamanda Derneğimiz yetkilisi sn. Ayşe hn. kızı Ece ve eşi İlhan bey ayrıca Muammer beye teşekkürler bir başka etkinlikte buluşmak dileğiyle sağlıklı mutlu yarınlar herkese. SÜLEYMEN TÜRKMEN
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Teşekkürler Süleyman Bey, siz ve sevgili eşiniz Cannur Hn. da tüm etkinliklerimize katılımınız ve çevrenizle sıcak iletişiminizle grubumuza renk katıyorsunuz. Yeni etkinliklerde görüşmek üzere diyoruz.

AYŞE KATKAT    22 Mayıs 2014 19:55 |
Derneğimizin düzenlediği turlara katılım gittikçe artıyor.Bir kez katılan arkadaşlar,yaşanan sıcak dostluk ortamını ve tekrar birlikte olmanın getirdiği enerjiyi görünce, aileleriyle birlikte katılmaya devam ediyorlar.Herkes tek başına veya ailece gezebilir ancak hem ailelerimizle hem de yılların arkadaşlarıyla birlikte gezmenin tadına doyulmuyor.Bence birgün giderim demeyıp herkes yaşlanmadan hastalanmadan gezsin, gününü gün etsin.Günümüzde yaşadığımız üzüntü ve dramlar hepimizi derinden etkiliyor. Karamsarlığa ve ümitsizliğe götürüyor. Her geçen gün psikolojimizi ve sağlığımızı kaybediyoruz. Yarınlarda belki halimiz olmayacak veya ortam ve koşullar maalesef sefa yapmaya uygun olamayacak. Haydi arkadaşlar birlikte olalım, dostluklarımızın tadını çıkaralım. Herkese selam ve sevgiler...

Meliha TOPÇU    17 Mart 2014 20:38 | Düzce
melihatopcu@hotmail.com
Personel Md'nde çalışırken bir aile gibiydik. Asım Özgen Bey bize bir baba gibiydi. Ölümünden büyük üzüntü duydum. Geride kalan ailesine sabırlar ve başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun. Kendisini hiçbir zaman unutamam.

AHMET    04 Mart 2014 14:22 | İSTANBUL
ahmet-ozdemir1962@hotmal.com
TÜM EMEKLİ ARKADAŞLARIMA VE ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMA SAĞLIK MUTLULUK VE HUZUR DOLU BİR YAŞAM DİLEKLERİMLE SELAM GÖNDERİYORUM. SAYGILARIMLA,

AYŞE KATKAT    01 Şubat 2014 22:36 |
MUAMMER İSKENDER ARKADAŞIMIZ BİR RAHATSIZLIK GEÇİRDİ.HASTANEDE YATIP ÇIKTI.ŞİMDİ İYİ. GEÇMİŞ OLSUN VE ŞİFA DİLEKLERİMİ GÖNDERİYORUM.

AYŞE KATKAT    18 Ocak 2014 13:27 |
EMEL ERDUR ARKADAŞIMIZ SALI GÜNÜ BİR OPERASYON GEÇİRDİ.HASTANEDE YATIYOR. KENDİSİNE GEÇMİŞ OLSUN DİYOR, ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.ULAŞMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN EMEL'İN TEL.NO.05356524849
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
EMEL ARKADAŞIMIZ ŞİMDİ EVİNDE İSTİRAHATTE. SAĞLIK VE ESENLİK DİLİYORUZ.

Ali İŞLEMECİ    31 Aralık 2013 13:43 | İSTANBUL
Her yeni yıl bir başka güzel...! 2014 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sağlıkla,barış dolu bir yıl dileğiyle...!

AYŞE KATKAT    22 Kasım 2013 00:00 |
TZH VAKFIMIZIN 23 KASIM 2013 CUMARTESİ GÜNÜ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI VAR. YURDUN HER YERİNDEN GELECEK DELEGELERİMİZ ANKARA'DA TOPLANACAK. HERKESE KOLAY GELSİN DİYOR, HUZURLU, SAĞDUYULU, GÜZEL BİR GENEL KURUL OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM. DAHA NİCE YILLARCA YAŞASIN VAKFIMIZ!!! EMEĞİ GEÇENLERE DE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

SÜLEYMAN    01 Eylül 2013 14:41 | İstanbul
Derneğimizin değerli yetkilileri sn.Ayşe hn.ve Muammer'bey tarafından organize edilen her zamanki gibi güzel ve anlamlı gerekli gezi ve Turlardan biri olan 18-24/08/2013 tarihinde gerçekleştirilen Doğu Karadeniz ve Gürcistan/Batum Turuna eşimle katıldım şansımıza çok güzel hava bir o kadar güzel dotlarımız Ayşe hn.ve eşi İlhan'bey ,Canan hn.ve oğlu yine Murat'bey ailesi turdaki bütün arkadaşlarımızla yaşadığımız güzellikler için kendilerine tekrar teşekkürler bir başka güzellikleri yaşamak ve paylaşmak dişleğiyle herkese sağlık ,huzur ve güzel yarınlar dilerim Hoşça ve Dostça kalınız.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Üyemiz Sn. Süleyman Türkmen'e ve eşine turumuza katılımları ve güzel düşüncelerini bizlerle paylaştıkları için teşekkürlerimizi sunuyor, başka etkinliklerde de birlikte olmayı umuyoruz.

Ahmet Can    06 Ağustos 2013 18:34 | KONYA
BÜTÜN SANDIK PERSONELİNİN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLAR SĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.AHMET CAN

AYŞE KATKAT    21 Mayıs 2013 14:45 |
SİTE HABERLERİNİ OKURKEN, BAZI ARKADAŞLARIMIZIN, HABERLERİN HEMEN AKIP GEÇTİĞİNİ, DETAYLARINI OKUYAMADIKLARINI ÖĞRENMEKTEYİZ.
1- AKAN HABERLER 'ANEMDERDEN HABERLER' ALANINDA BAŞLIKLAR HALİNDE YERALMAKTADIR. BU ALANLARI TIKLAYARAK HABERLERİ OKUYABİLİRSİNİZ.
2- 'DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ' ALANLARINA TIKLADIĞINIZDA AÇILAN KUTUCUKTA "AÇ" VE "KAYDET" ALANLARI ÇIKMAKTADIR. "AÇ" I TIKLADIĞINIZDA BİLGİLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Ahmet Can    08 Mayıs 2013 18:01 | konya
ahmetcan1953@hotmail.com
BÜTÜN ANNELERİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLAR SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.


194
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Duyurular

DERNEK OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, pandemi nedeniyle yapılan zorunlu ertelemeler sonrasında 25.06.2021 tarihinde,  Ataköy Tarık AKAN Kültür Merkezi'nde yapılmıştır.
Seçilen Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri;
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: ALİ AKYÜZ, ABDİ OKUR, AYŞE KATKAT, MUSA BURSALI, M.ALİ KILIÇ, R.NEZİH ALTINKÖK, NURİ YILDIRIM, İBRAHİM ÜNSAL, A.YAŞAR BAYOĞLU
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER: A.NUMAN ÖZMERİÇ, BÜLENT IZGIŞ, SELAHATTİN LÜLE, ZEKİ ÖZTEPE, ADEM SANCAKTAR.
DENETİM KURULU ASİL ÜYELER: FEYZİ ACAR, ŞENOL AYAYDIN, HÜSEYİN MERKİT.
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER: ZAKİR ÖTÜMLÜ, VEYSEL ABEŞ, TURGUT GÖZTEPE.

Genel Kurul sonrasında yapılan toplantı sonucunda  Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşmuştur.
Başkan : Ali AKYÜZ
Başkan yardımcıları: Abdi OKUR - Musa BURSALI
Genel Sekreter : Ayşe KATKAT
Sayman: M.Alİ KILIÇ
Üyeler: R.Nezih ALTINKÖK-İbrahim ÜNSAL-Nuri YILDIRIM- A.Yaşar BAYOĞLU
Yeni yönetim ve denetim kurullarımıza başarılar dileriz. 

VEFAT DUYURUSU
 Active ImageTZH VAKFIMIZIN DÜZCE EMEKLİSİ SN.Yavuz BAYUR 15.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
Sample Image
TZH VAKFIMIZIN  Çanakkale Emeklisi Sn. Selim DEBRELİ 04.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Konya Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Ömer KUZYAKA 05.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.


Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Aydın Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Süleyman KARASU 29.04.2021 tarihindeki vefat etmiştir.MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE  KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIEKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
AYŞE KATKAT
HAYATTA KALMAK İÇİN EVDE KALALIM !!
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Dernek Üyelik Formları


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi