Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


TURGUT DİREN    17 Mart 2009 10:24 | ANKARA
direnturgut@hotmail.com.tr
Değerli Arkadaşlar Birlikteliğimizin güçlü olabilmesi tamamen eski Ağbeylerimizi Ablalarımızı bu derneğe üye etmek zor değil, ancak emekli olan büyüklerimize yardım elini nasıl uzatabiliriz? Düşünenelim bir kere!.. O günlere bizlerde geleceğiz. Onun için bir araya gelerek neleer yapabiliriz tartışalım. Malum ekonomik bir kriz var. Bu krizde emekliler ve onların Aileleri zor bir dönemeçte gelin nasıl bir yol buluabilirizbunları tartışalım Ankara'da İstanbul'da İzmir'de Her İlde bir öncü seçelim. BİR AVUÇ KARTOPU'NU ÇIĞ YAPALIM fakat Çığ'ı başımıza düşürmeyelim Maddi olarak kuvvetli olalım ki!... Maneviyatımızı da yıkamasınlar. :p

Jale Karaburun (Göra    16 Mart 2009 17:27 | İstanbul
jalekaraburun@hotmail.com
22.12.2008 tarihinde üye olarak bu büyük aileye tekrar katıldım. Dernek üyelerimizin yüksek menfaatlerini ve kazanılmış haklarını korumak için tüm arkadaşlarımızın derneğimize yeni üyeler kazandıracağını umut ediyorum.

İZZET ACAN    13 Mart 2009 11:14 | istanbul
iyi günler arkadaşlar. bende derneğimizden tesadüfen haberdar oldum.lütfen duyan arkadaşlar duymayanlara haber versin,birlikten kuvvet doğar. herkese hayırlı olması dileğiyle.BAŞARILAR.

REFİK DİKMEN    13 Mart 2009 10:24 | TEKİRDAĞ
refik_dikmen@hotmail.com
Öncelikle sitemizin herkese hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Gündemde olan KIDEM TAZMİNATI ile ilgili yapılan ve yapılması gereken çalışmaları bizlerle paylaşırsanız memun oluruz.SAYGILAR REFİK DİKMEN

HAKAN YAZGAN    09 Mart 2009 16:40 | İSTANBUL
Anadolu Bankası ve Emlak Bankası emeklilerinden Berrin Yazgan ve A.Yaşar Yazgan'ın oğulları olarak, kendimi dolaylı yoldan bünyesinde saydığım bu büyük camiaların dernek sitesinde zevkle dolaştım. Faaliyetlerinizin ve projelerinizin artarak devamı dileğiyle emeği olan herkese saygılarımı sunarım.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sevgili Hakan Yazgan,
Sitemize ve dolayısıyla Derneğimize gösterdiğiniz yakın ilgi ve nazik mesajınız için çok teşekkürler. Arkadaşlarımızın evladı olarak bizlerle aynı heyecanı paylaşıyor olmanız ayrıca gurur verici ve sevindirici. Zira Derneğimizin öncelikli amaçlarından biri de büyük bir aile oluşturmak. Berrin-Yaşar Yazgan arkadaşlarımıza da selam ve sevgiler.

Levent Erzurum    31 Ocak 2009 21:36 | İzmir
Sitemiz herkese hayırlı olsun.Dernek yönetiminde görevli arkadaşlara da başarılar dilerim.

ayşe katkat    29 Ocak 2009 18:52 | istanbul
aysekatkat@hotmail.com
DERNEK VEB SAYFAMIZI ZİYARET EDEN ARKADAŞLARIMIZDAN GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİ BEKLİYORUZ

mustafa şefkatli    20 Ocak 2009 00:47 | izmit
musti1956@hotmail.com
İyi günler, Derneğimizin daha aktif olabilmesi için bölgesel toplantılar,aktiviteler yapılsa olmazmı? Örneğin İstanbul,kocaeli,Sakarya,bolu, Yalova Düzcedeki emekli ve çalışanlarımıza ulaşılsa bir piknik bir tanışma partisi gibi faaliyet yapılsa derneğimiz için daha verimli olamazmı? 2800 e yakın emeklimiz olmasına karşın 600 üye oldukça az bir sayı. Faaliyetlerinizde başarılar. Hayırlı günler temenni ediyorum.saygılarımla.

Turgut DİREN    26 Aralık 2008 09:53 | ANKARA
Çalışanlarımıza Sağlıklı Mutluluk dolu bir ömür temennisi ile Sitemizin daha da işlerlik kazanmasını rica ediyorum.

TURGUT DİREN    28 Kasım 2008 14:14 | ANKARA
Değerli Çalışma Arkadaşlarım Sitemiz hayırlı olsun. Bende bu gün yeni üye oldum Ankara Kanalı ile takip edilecek bir işlem olduğunda yardım edebilirim.
Turgut DİREN

ADNAN YEŞİLTAŞ    26 Kasım 2008 15:45 | İSTANBUL
adnanyesiltas@hotmail.com
Ssayın Başkan siteniz hayırlı olsun. Çalışmalarınızda başarılar diler saygılar sunarım.

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı
ADNAN YEŞİLTAŞ

recep fehmi sertelli    13 Temmuz 2008 14:47 | balıkesir
recep_fehmi_sertelli@hotmail.com
teknolojinin bize sunduğu nimetlere ne kadar şükretsem azdır.sanal olarakta olsa sizlere ulaşmanın mutluluğunu tarif edilmez bir şekilde yaşıyorum.Sayın hocam ALEV ÖZPEKER'E ve emektarımız APDİ OKUR'A selamlarımı iletiyorum.tüm meslektaşlarıma sağlık ve mutluluklar diliyorum...

Ayşe Katkat    29 Mayıs 2008 15:29 | İstanbul
Sitemiz hayırlı olsun.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Site Yönetimi    28 Mayıs 2008 23:26 | İstanbul
Sitemiz ile ilgili görüşlerinizi ziyaretçi defterimize yazabilirsiniz.


194
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Duyurular

DERNEK OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, pandemi nedeniyle yapılan zorunlu ertelemeler sonrasında 25.06.2021 tarihinde,  Ataköy Tarık AKAN Kültür Merkezi'nde yapılmıştır.
Seçilen Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri;
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: ALİ AKYÜZ, ABDİ OKUR, AYŞE KATKAT, MUSA BURSALI, M.ALİ KILIÇ, R.NEZİH ALTINKÖK, NURİ YILDIRIM, İBRAHİM ÜNSAL, A.YAŞAR BAYOĞLU
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER: A.NUMAN ÖZMERİÇ, BÜLENT IZGIŞ, SELAHATTİN LÜLE, ZEKİ ÖZTEPE, ADEM SANCAKTAR.
DENETİM KURULU ASİL ÜYELER: FEYZİ ACAR, ŞENOL AYAYDIN, HÜSEYİN MERKİT.
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER: ZAKİR ÖTÜMLÜ, VEYSEL ABEŞ, TURGUT GÖZTEPE.

Genel Kurul sonrasında yapılan toplantı sonucunda  Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşmuştur.
Başkan : Ali AKYÜZ
Başkan yardımcıları: Abdi OKUR - Musa BURSALI
Genel Sekreter : Ayşe KATKAT
Sayman: M.Alİ KILIÇ
Üyeler: R.Nezih ALTINKÖK-İbrahim ÜNSAL-Nuri YILDIRIM- A.Yaşar BAYOĞLU
Yeni yönetim ve denetim kurullarımıza başarılar dileriz. 

VEFAT DUYURUSU
 Active ImageTZH VAKFIMIZIN DÜZCE EMEKLİSİ SN.Yavuz BAYUR 15.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
Sample Image
TZH VAKFIMIZIN  Çanakkale Emeklisi Sn. Selim DEBRELİ 04.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Konya Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Ömer KUZYAKA 05.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.


Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Aydın Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Süleyman KARASU 29.04.2021 tarihindeki vefat etmiştir.MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE  KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIEKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
AYŞE KATKAT
HAYATTA KALMAK İÇİN EVDE KALALIM !!
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Dernek Üyelik Formları


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi