Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


kubilay    07 Nisan 2009 23:29 | gaziantep
kubilay5479@hotmail.com
abdi okur bey selamlar çalışmalarınızda başarılar dilerim görüşelim
ulaşacağınız adresim
"kubilay5479@hotmail.com"


:grin

HAYRİYE ADINIR UZUN    06 Nisan 2009 00:17 | Ankara
Arkadaşlar hepinize selam ve sevgiler... Ankara'ya açılacak büroyu dört gözle bekliyorum. Çalışmalara yardım edebilirim. Savaş beyin vefatını öğredim. Çalışma arkadaşlarına ve ailesine başsağlığı dilerim. Bildiriler resimli olsa daha iyi olmaz mı?

RIFAT AYKÖSE    03 Nisan 2009 11:53 | Ankara
Öncelikle böyle güzel bir işi başaranları tebrik ve teşekkür ederim.
Ben de Anadolu Bankası kökenliyim.

Halen Ziraat Bankası Ankara Hasköy Şubesi (Altınpark karşısı protokol yolu üzerinde) Müdürlüğü yapmaktayım.

Emeklilerimizin özellikle Vakıf emeklilerinin kredi işlemlerinde Vakıf iyi tanınmadığı için
Maaş tutarı, ikramiye, kredi faizi gibi konularda sıkıntı yaşayabilmektedirler.

Ben emeklilerimizin kredi işlemlerini odamda çaylarını içerken sonuçlandırmaktan onur duyarım.
Saygılarla&
Telefonum: 0312 317 31 01

sedat dayan    02 Nisan 2009 00:13 | ankara
Anadolu Bankası kökenli olarak derneğimizin hayırlı olmasını dilerim tüm arkadaşlarımızın derneğe üye olmaları konusuda uyaralım sayın dernek yöneticilerine bu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim saygılarımla.

Ahmet Can    01 Nisan 2009 09:17 | Meram-Konya
ahmetcan1953@hotmail.com
Bir Anadolu Bankası Kökenli olmaktan her zaman gurur duydum.Dernegimizin tüm camiamıza hayırlı olmasını dilerim.İşallah güzel sylere imza atılır.Camiamızdaki bütün arkadaşlara sevgi ve saygılarımı sunar daima iyi günler dilerim. Ahmet CAN konya

handanela    31 Mart 2009 17:49 | ankara
Anemder in tüm yöneticilerine ve üye arkadaşlarıma baharı müjdeleyen bu güzel günde saygı ve selamlarımı iletiyorum,ve bir ANADOLU BANKA lı olarak sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyorum..Handan Ela Özyalçın

Ahmet    29 Mart 2009 13:10 | İzmir
Bir anadolu bankası kökenli olmaktan her zaman gurur ve onur duydum.Derneğimizin tüm camiamıza hayırlı olmasını dilerim.

Demiray YILMAZ    26 Mart 2009 10:04 | Bulancak/GİRESUN
demiray_yilmaz@hotmail.com
Bu derneğimizin kuruluşunda emeği geçen Karadeniz Bölge Başkanığı yaptığı dönemde çok büyük yardımlarını gördüğüm ve emrinde gurur ve onurla görev yaptığım değerli büyüğüm Sn. Ali AKYÜZ e ve diğer büyüklerime saygı ve hürmetlerimi sunarım.

selami    24 Mart 2009 15:47 | kahramanmaraş
slmekmekci@hotmail.com
anadolu bankalı olarak mutlu oldum sitemiz hayırlı olsun,inşallah güzel şeylere imza atılır.

RIZA LEVENT DODA    23 Mart 2009 16:05 | ANKARA
ldoda@hotmail.com
Ağustos 2004 de Halkbank Genel Müdürlüğünden emekli oldum. Dernek üyesiolmama rağmen bu güne kadar Kıdem tazminatı konusunda hiçbir bigi almadım yapılacak işlemler konusunda detaylı bilgi verilmesi talep etmekteyim. Bu arada site güzel olmuş ama duyurmadığınız için ziyaret edememiştim başarılarınızın devamını dilerim. üye olmayan arkadaşlar çok vakıf sitesine dernekle ilgili duyuru koyarsak yeni üyelerde kazanırız diye düşünüyorum. Tüm arkadaşlara selam sizlerede başarılar dilerim

muammer    22 Mart 2009 14:50 | izmir
Merhaba dostlar..Bu birliktelik çok ama çok önceki yıllarda başlamalıydı. Bu organizasyonu başlatanlara, emeği geçenlere teşekkür ederim. Aktivitelerin üyelerimizin sayıca fazla olduğu/olabileceği şehirlerede yansıtılmasının ve bu konuda çalışma başlatılmasının faydalı olacağını düşünüyorum.
Saygı ve sevgilerimle.
Not:Bir zamanlar aramızdan bazı üstün zekalıların(!)içimize ayrılık tohumları serpmeye çalışmaları, hepimizin kutsal olan alın teri ve emeğimizin karşılığındaki özlük haklarımızı kısıtlama yönündeki çabalarını düşünüyorum da, acaba bu kişilerin yaşamlarımızın bu dönemlerinde çok daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu tür oluşumlara hangi yüzle başvuracaklarını, katılacaklarını merak ediyorum doğrusu.

Ferhat Okur    21 Mart 2009 00:40 | ANKARA
Sayın Dernek yöneticilerimiz den Ankara ya ne zaman ya da hangi şartlarda Dernek lokali açacaklarını öğrenmek istiyo rum.selam ve sevgilerimle
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sn. Ferhat Okur, Derneğimizin şubeleşme çalışmaları sürdürülmekte olup, öncelikle Ankara ve İzmir illeri için çalışma yapılmaktadır. Gelişmelerden bilgi verilecektir. Konuya ilişkin görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. İlginiz için teşekkürler.

Mahmut Kurtuldu    20 Mart 2009 09:27 | Karşıyaka/İZMİR
Anadolu Bankası kökenli olarak bende aranızda olmaktan mutlu oldum.Yönetime başarılar dilerim.Sitemiz hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.

sengül    18 Mart 2009 09:07 | istanbul
sevgili arkadaşlar

sitemizde buluşmak dileği ile herkese selam

kazım birdal    17 Mart 2009 13:51 | istanbul
sevgili dostlar ne mutlu bize ailemiz giderek büyüyor.sevgi ve muhabbetle emeği geçenlere sonsuz feşekkürler


194
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Duyurular

DERNEK OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, pandemi nedeniyle yapılan zorunlu ertelemeler sonrasında 25.06.2021 tarihinde,  Ataköy Tarık AKAN Kültür Merkezi'nde yapılmıştır.
Seçilen Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri;
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: ALİ AKYÜZ, ABDİ OKUR, AYŞE KATKAT, MUSA BURSALI, M.ALİ KILIÇ, R.NEZİH ALTINKÖK, NURİ YILDIRIM, İBRAHİM ÜNSAL, A.YAŞAR BAYOĞLU
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER: A.NUMAN ÖZMERİÇ, BÜLENT IZGIŞ, SELAHATTİN LÜLE, ZEKİ ÖZTEPE, ADEM SANCAKTAR.
DENETİM KURULU ASİL ÜYELER: FEYZİ ACAR, ŞENOL AYAYDIN, HÜSEYİN MERKİT.
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER: ZAKİR ÖTÜMLÜ, VEYSEL ABEŞ, TURGUT GÖZTEPE.

Genel Kurul sonrasında yapılan toplantı sonucunda  Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşmuştur.
Başkan : Ali AKYÜZ
Başkan yardımcıları: Abdi OKUR - Musa BURSALI
Genel Sekreter : Ayşe KATKAT
Sayman: M.Alİ KILIÇ
Üyeler: R.Nezih ALTINKÖK-İbrahim ÜNSAL-Nuri YILDIRIM- A.Yaşar BAYOĞLU
Yeni yönetim ve denetim kurullarımıza başarılar dileriz. 

VEFAT DUYURUSU
 Active ImageTZH VAKFIMIZIN DÜZCE EMEKLİSİ SN.Yavuz BAYUR 15.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
Sample Image
TZH VAKFIMIZIN  Çanakkale Emeklisi Sn. Selim DEBRELİ 04.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Konya Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Ömer KUZYAKA 05.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.


Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Aydın Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Süleyman KARASU 29.04.2021 tarihindeki vefat etmiştir.MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE  KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIEKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
AYŞE KATKAT
HAYATTA KALMAK İÇİN EVDE KALALIM !!
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Dernek Üyelik Formları


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi