Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


AYŞE KATKAT    19 Ağustos 2009 20:32 |
SEVGİLİ ARKADAŞLAR, HAYATTA GÜZEL ŞEYLER DE OLUYOR. MESELA BENİM KIZIM ÜNİVERSİTEYİ BİTİRDİ.(İST.BİLGİ ÜN.REKLAMCILIK VE HALKLA İLİŞKİLER ÇİFT ANADAL MEZUNU)ÇOK MUTLUYUM. UZUN SÜREN VE HER ANNE BABANIN HEM ZEVKLİ HEM TELAŞLI GEÇİRDİĞİ OKUL-ÖĞRENİM SÜRECİMİZ BİTTİ. DARISI ÖĞRENCİSİ OLAN TÜM ARKADAŞLARIN BAŞINA. ŞİMDİ İŞ ARAYACAĞIZ TABİ.AMA BU AŞAMA BİLE ÇOK GÜZEL.
HERKES ÜNİVERSİTEYE VEYA ANADOLU LİSELERİNE GİREN, İŞ HAYATINA ATILAN ÇOCUKLARI VS.KONULARINI BU SİTEDEN PAYLAŞABİLİR VE GEREKİRSE BİRBİRLERİNDEN YARDIM ALABİLİR. ÖRN. ŞEHİR DIŞINDA OKUYACAK ÖĞR. İÇİN DİĞER ŞEHİRLERDEKİ ARKADAŞLARIMIZ YARDIMCI OLABİLİR. EMEKLİ OLDUK AMA BİREYSEL ŞUBELERİMİZ HALA VAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.HERKESE SELAM VE SEVGİLER

AYŞE KATKAT    13 Ağustos 2009 12:56 |
BABAMIN VEFATI NEDENİYLE MESAJ YAZARAK ÜZÜNTÜMÜ PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYOR, HERKESE AİLESİ VE SEVDİKLERİYLE SAĞLIKLI,MUTLU GÜNLER DİLİYORUM.

TURGUT DİREN    12 Ağustos 2009 09:43 | ANKARA
direnturgut@hotmail.com
:cry Değerli Büyüğüm Ayşe Hanım Babanızın vefatı nedeni ile başsağlığı dilerim. Mekanı Cennet Bahçesi olsun
Saygılarımla Turgut DİREN

TÜLAY ARGÜÇ    02 Ağustos 2009 18:06 | İSTANBUL
tulayarguc@hotmail.com
AYŞECİĞİM :( BAŞINIZ SAĞOLSUN BABCIĞINA ALLLAHTAN RAHMET SİZLEREDE SABIRLAR DİLİYORUM .....

TÜLAY ARGÜÇ    02 Ağustos 2009 17:58 | İSTANBUL
tulayarguc@hotmail.com
slm arkadaşlar sayfaya tesdaüfen rastladım bende eski Anadolu bankalıyım çok sevindim :))))

MAHMUT KOÇAK    21 Temmuz 2009 16:13 | sivas
SELAM, SAYIN YETKİLİ SİZLERİN KULAĞI DELİKTİR, SON ZAMANLARDA BİR HAYLİ EMEKLİ OLAN VAR. SEBEBİ NEDİR. SON KANUNDANMI KORKTU ARKADAŞLAR. BİZ ÇALIŞANLARA NE ÖNERİRSİNİZ, EMEKLİ OLALIMMI, OLURSAK 25 YIL ÇALIŞAN NE KADAR İKRAMİYE ALMAKTA, MAAŞ NE KADAR OLMAKTA.

sELAMLAR

ANEMDER    11 Temmuz 2009 12:38 |
ÇEŞME KAMPINDAN HERKESE MERHABALAR! BİZ AYŞE KATKAT VE EMEL ERDUR AİLEMİZLE BİRLİKTE KAMPIMIZDA TEKRAR TATİLDE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ. BİRÇOK ARKADAŞIMIZI DA GÖRDÜK VE TANIŞTIK. HERŞEY ESKİSİ GİBİ YİNE GÜZEL. ÖZELLİKLE DENİZ HALA PIRIL PIRIL. BÖYLE DENİZ HİÇBİR YERDE YOK DİYORUZ. HERKESE İYİ TATİLLER SELAM VE SEVGİLER... :p

metin aydın    07 Temmuz 2009 10:47 | ankara
metinaydinerzurum@hotmail.com
emekli mensubum.siteği yeni gördüm selam ve sevgilerle

Kazım İsmail TANKUTA    28 Haziran 2009 10:04 | TRABZON
Derneğe üye olalı birkaç ayı geçmesine rağmen halen 29.04.2009 tarihli üye listesini yenileme zahmetinde bulunmadınız.selam ve sevgiler
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sitemize gösterdiğiniz yakın ilgiye teşekkür ederiz.

TURGUT DİREN    23 Haziran 2009 09:19 | ANKARA
direnturgut@hotmail.com
Değerli ANEMDER Yöneticileri, Derneğimiz çığ gibi büyümektedir. Şuan Ankara'da Bütün önüme gelene bu derneği anlatıyorum 15 20 kişiye yakın Emekli arkadaşıma ulaştım. Derneğin Yöneticilerine sesleniyorum. Ankara'daki emekli yadaçalışanlara ulaşılabilinecek Adres, E-Mail yada ev - cep telefonları belirtilse hiç olmaz ise bütün herkese ulaşabiliriz. Bu sayede Ankara'da bir Organizasyon yapıp bir yemek vermeyi düşünüyorum. Bu sayede eski takım arkadaşlarımız Büyüklerimiz bir araya gelir neler yapılabileceği konuşulur. Unutmayınız ki!... birlik ve beraberlik olduğu müddetçe daha da güçleneceğimize inanıyorum. Hala ANADOLU Bankası çalışanlarının birlik beraberlikleri, Birbirlerine ne kadar bağlı oldukları anlatılıyor. Gelin biz bunu ANEMDER Sayesinde daha da güçlendirelim. Ankara'daki Organizasyon için ben rehber olabilirim, Hepinize Saygı ve Sevgilerimi sunarım, :p
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Derneğimize göstermiş olduğunuz ilgi ve üye katılımı ile ilgili çabalarınız için teşekkür ediyoruz.Ankara'da sürdürmekte olduğunuz çalışmalarınızda değerlendirilmek üzere gerekli bilgiler konusunda size ayrıca bilgi verilecektir. Katkılarınız için teşekkürler.

fatma    19 Haziran 2009 00:05 |
Sevgili arakdaşım Hayriye Adınır Uzun'a çok teşekkür ederim.Derneğimiz sayesinde Birbirimizle iletişimimizi ne gzüel sağlamış oluyoruz.Kocaeli Şb. emekli olan Şule arkdaşımla da irtibat kurmak istiyorum.Tüm arkdaşlarıma selamlar...ÇANAKKALE

Hayriye Adınır Uzun    18 Haziran 2009 00:07 | Ankara
Sevgili Yönetici arkadaşlar,
Dernek üyelerimizle veya Anadolu-Emlak Bankası personelleri ile ilgili olarak size ulaşan bilgileri (Evlilik ve vefat gibi)bize e-mail yolu ile gönderebilir misiniz? Hemen hemen hergün kendi e-maillerime bakıyorum ama şahsen derneğin sayfasına hergün bakmıyorum. Yapılacak çalışma için peşinen teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla,
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sevgili Hayriye Adınır Uzun, sitemize gösterdiğin ilgi ve arkadaşlarımızla ilgili duyarlılığın için teşekkürler. Arkadaşlarımızla ilgili bilgilerin email yoluyla bildirilmesi ise üye sayımızın çokluğu nedeniyle zaman alabildiğinden hergün mutlaka sitemize girmeni bekliyoruz.Selam ve sevgiler (Ayşe Katkat)

Hayriye Adınır Uzun    17 Haziran 2009 23:50 | Ankara
Fatma hanım, (Çanakkale)
Emekliliğiniz hayırlı olsun. Size geçmiş olsun derken acil şifalar diliyorum. Size, sevdiklerinize ve sevenlerinize birlikte nice güzel günler temenni ediyorum.

Hayriye Adınır Uzun    17 Haziran 2009 23:37 | Ankara
SEVGİLİ ARKADAŞLARIMIZ; ADEM-HÜLYA SANCAKTAR'IN KIZI, RECEP YALÇIN'IN KIZI VE FUAT KAYA'NIN OĞLUNA SEVGİLİ EŞLERİYLE BİRLİKTE ADIM ATACAKLARI YENİ DÜNYALARINDA BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUK DİLERİM.

eyup tunç    17 Haziran 2009 19:10 | ordu
merhaba, dernegimizin kurulmasında ve faliyete geçmesinde emeği geçenlere çok teşekkür ederim..tüm arkadaşlara sevgi ve saygılarımı sunarım..


194
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Duyurular

DERNEK OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, pandemi nedeniyle yapılan zorunlu ertelemeler sonrasında 25.06.2021 tarihinde,  Ataköy Tarık AKAN Kültür Merkezi'nde yapılmıştır.
Seçilen Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri;
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: ALİ AKYÜZ, ABDİ OKUR, AYŞE KATKAT, MUSA BURSALI, M.ALİ KILIÇ, R.NEZİH ALTINKÖK, NURİ YILDIRIM, İBRAHİM ÜNSAL, A.YAŞAR BAYOĞLU
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER: A.NUMAN ÖZMERİÇ, BÜLENT IZGIŞ, SELAHATTİN LÜLE, ZEKİ ÖZTEPE, ADEM SANCAKTAR.
DENETİM KURULU ASİL ÜYELER: FEYZİ ACAR, ŞENOL AYAYDIN, HÜSEYİN MERKİT.
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER: ZAKİR ÖTÜMLÜ, VEYSEL ABEŞ, TURGUT GÖZTEPE.

Genel Kurul sonrasında yapılan toplantı sonucunda  Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşmuştur.
Başkan : Ali AKYÜZ
Başkan yardımcıları: Abdi OKUR - Musa BURSALI
Genel Sekreter : Ayşe KATKAT
Sayman: M.Alİ KILIÇ
Üyeler: R.Nezih ALTINKÖK-İbrahim ÜNSAL-Nuri YILDIRIM- A.Yaşar BAYOĞLU
Yeni yönetim ve denetim kurullarımıza başarılar dileriz. 

VEFAT DUYURUSU
 Active ImageTZH VAKFIMIZIN DÜZCE EMEKLİSİ SN.Yavuz BAYUR 15.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
Sample Image
TZH VAKFIMIZIN  Çanakkale Emeklisi Sn. Selim DEBRELİ 04.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Konya Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Ömer KUZYAKA 05.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.


Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Aydın Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Süleyman KARASU 29.04.2021 tarihindeki vefat etmiştir.MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE  KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIEKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
AYŞE KATKAT
HAYATTA KALMAK İÇİN EVDE KALALIM !!
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Dernek Üyelik Formları


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi