Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow DERNEĞİMİZİN 22.03.2023 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI
DERNEĞİMİZİN 22.03.2023 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI
Salı, 28 Şubat 2023
Sayın üyelerimiz,

06.02.2023 Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi sonrasında, Yönetim Kurulumuzun 28.02.2023 tarih 5 sayılı kararı gereğince, 22.03.2023 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında, özel gündem maddesi gereğince; Doğal afetlerden(Deprem, yangın, sel vb.) zarar gören üyelerimize yapılacak yardımlara ilişkin tüzük ve yardım yönetmeliğinde öngörülen değişiklikler görüşülüp karara bağlanmış, hazırlanan yeni dernek tüzüğümüz İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü'ne gönderilmiş olup onaylanan yeni dernek tüzüğümüz ve yardım yönetmeliğimiz yürürlüğe konulmuştur.
Genel Kurul toplantısında, üyelerce verilen önergeyle, 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelmiş olan deprem felaketinde ve bundan sonra meydana gelecek her türlü doğal afette zarar görerek yardıma muhtaç duruma düşecek üyelerimize dernek kaynaklarından karşılıksız nakdi yardım yapılabilmesi için, 6 yıldır 80 TL. sabit olan üye aidat tutarının 100 TL. artırılarak 180 TL. olarak güncellenmesi gündeme getirilmiş ve görüşülerek karara bağlanmıştır. 2023 yılı için oluşan 100 TL.lik aidat farkı üyelerimizin Mayıs 2023 maaşından kesilerek tahsil edilmiş ve Tüzük ve yönetmelik çerçevesinde Yönetim Kurulumuzca alınan karar gereğince, 6 Şubat 2023 depremlerinden zarar görerek yardım talebinde bulunan toplam 22 üyemize 4.800'er TL. yardım ödemesi yapılmıştır.
Çok şükür ki depremde hayatını kaybeden bir üyemiz bulunmamaktadır. Depremden maddi manevi zarar gören tüm üyelerimize bir kez daha geçmiş olsun diyor, yakınlarını kaybedenlere başsağlığı diliyoruz.
Son Güncelleme ( Salı, 16 Mayıs 2023 )
 

Duyurular

VEFAT DUYURUSU
VEFAT EDEN TZH VAKFI VE DERNEĞİMİZ ÜYESİ ARKADAŞLARIMIZ:
MERHUM ARKADAŞLARIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

Tzh Vakfımızın Tekirdağ Emeklisi ve Derneğimiz üyesi Sn Münir ERGENE 30.07.2023

 
Tzh Vakfımızın Balıkesir Emeklisi ve Derneğimiz üyesi Sn Huriye Reyhan KABAKCI 26.08.2023Tzh Vakfımızın İzmir Emeklisi ve Dernek üyemiz Sn Malike KUR 26.06.2023*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIR.EKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
ANEMDER
6 Şubatta meydana gelen deprem fela
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi