Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow TZH VAKFIMIZIN, DEPREM BÖLGELERİNDEKİ HİZMETLER DUYURUSU
TZH VAKFIMIZIN, DEPREM BÖLGELERİNDEKİ HİZMETLER DUYURUSU
Pazartesi, 20 Şubat 2023

14.02.2023 Deprem Bölgelerindeki Hizmetler Hk.

Sağlık Hizmetleri 

 

Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve çevredeki pek çok ilimizi de yıkıcı bir şekilde etkileyen deprem sonrasında,   OHAL ilan edilen Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Malatya, Kilis, Gaziantep, Osmaniye ve Adana illerimizde ikamet eden üyelerimiz için ;  sağlık hizmetlerine ilişkin hususları bilgilerinize sunarız.

 

  • Anlaşmalı olduğumuz özel hastanelerde ayakta tedavilerde katkı payı uygulaması kaldırılmıştır. 
  • Çalışanlarımızın, emeklilerimizin ve aile bireylerinin Vakfımız sisteminde kayıtlı olan bütün ilaçları , kendilerinde ilaç olup olmadığına bakılmaksızın  ilaç provizyon sistemimizde katılım payı uygulanmadan temin edilebilmektedir.

 

Emeklilik Hizmetleri 

 

  • OHAL ilan edilen Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Malatya, Kilis, Gaziantep, Osmaniye ve Adana illerimizde Vakfımız sisteminde ikamet ettiği tespit edilen tüm emekli üyelerimizle telefonla irtibata geçilmiş ve durum tespiti yapılmıştır.
  • Ülkemizin yaşadığı deprem afeti nedeniyle 10 Şubat 2023 Cuma günü Şubat 2023 ayı ikramiye ödeme tutarı,14 Şubat Salı günü de Şubat ayı emekli aylığı hesaplarına aktarılmıştır.

 

Yaşadığınız sorun ve taleplerle ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerinden irtibata geçilebilecektir.


Saygılarımızla,

 

 

İletişim Bilgileri: 

Santral :  0216 516 00 00  

Dahili Numaralar : 76150 -76151 -76154-76156 

E-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır  

 

Duyurular

VEFAT DUYURUSU
VEFAT EDEN TZH VAKFI VE DERNEĞİMİZ ÜYESİ ARKADAŞLARIMIZ:
MERHUM ARKADAŞLARIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

Tzh Vakfımızın Tekirdağ Emeklisi ve Derneğimiz üyesi Sn Münir ERGENE 30.07.2023

 
Tzh Vakfımızın Balıkesir Emeklisi ve Derneğimiz üyesi Sn Huriye Reyhan KABAKCI 26.08.2023Tzh Vakfımızın İzmir Emeklisi ve Dernek üyemiz Sn Malike KUR 26.06.2023*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIR.EKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
ANEMDER
6 Şubatta meydana gelen deprem fela
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi