Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow DERNEK GENEL MERKEZİMİZ VE ANKARA ŞUBEMİZ ARTIK KENDİ MÜLKÜ OLAN OFİSLERDE HİZMET VERİYOR
DERNEK GENEL MERKEZİMİZ VE ANKARA ŞUBEMİZ ARTIK KENDİ MÜLKÜ OLAN OFİSLERDE HİZMET VERİYOR
Perşembe, 30 Haziran 2022
Bildiğiniz üzere, Derneğimiz 2006 yılından bu yana 16 yıldır faaliyetlerini üyelerimizin desteği ile sürdürmektedir.
Emeklilik öncesi çalıştığımız bankaların bugün faaliyette olmamalarının yarattığı boşluğu, kurduğumuz dernek ile gidermeye çalıştığımız gerçeğinden hareketle, bugüne kadar faaliyetlerimizi, kiraladığımız ofis yerlerinde sürdürdük.
Bugün için; gerek Genel Merkezimizin ve gerekse Ankara Şubemizin faaliyetlerini, satınaldığımız kendi mülklerimizde sürdürecek olmamız hususunu sizlerle paylaşma gereğini duydum. Bu şekilde, emeklilik dönemimizde birlikteliğimiz daha da pekişecek, kendi mülklerimizin yarattığı güvenli ortamın hazzını birlikte yaşayacağız.
Bu süreçte desteğini esirgemeyen Genel Merkez ve Ankara Şubemizin yönetim ve denetim kurulu üyelerimiz ile dernek çalışanımız Muammer İskender ile siz değerli üyelerimize samimi duygularımla teşekkür eder, sağlık ve mutluluklar dilerim.
Saygılarımla,
Ali Akyüz
Yönetim Kurulu Başkanı
Son Güncelleme ( Pazar, 07 Ağustos 2022 )
 

Duyurular

VEFAT EDEN ÜYELERİMİZ
VEFAT EDEN TZH VAKFI VE DERNEĞİMİZ ÜYESİ ARKADAŞLARIMIZ:
MERHUM ARKADAŞLARIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

Tzh Vakfımızın İstanbul Emeklisi ve Dernek üyemiz Sn. Ayhan HOTAN 09.01.2024
Tzh Vakfımızın Bursa Emeklisi ve Dernek üyemiz Sn. Recep Fehmi SERTELLİ 30.12.2023
Tzh Vakfımızın İstanbul Emeklisi ve Dernek üyemiz Sn Mustafa BASKIN 24.12.2023Tzh Vakfımızın İstanbul Emeklisi ve Dernek üyemiz Sn. Yeter ÖZMAN 12.12.2023