Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow ANEMDER 2018 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
ANEMDER 2018 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
Cuma, 02 Mart 2018
Sample Image Sample ImageDERNEĞİMİZİN 2018 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI 17.02.2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ, SONRASINDA YAPILAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISI SONUCUNDA YENİ YÖNETİM VE DENETİM KURULLARI AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE OLUŞMUŞTUR. DERNEĞİMİZE VE CAMİAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLMASI DİLEĞİYLE,


YÖNETİM KURULU:

BAŞKAN: ALİ AKYÜZ
BAŞKAN YARDIMCILARI: ABDİ OKUR, NEZİH ALTINKÖK (Sn.Nezih Altınkök'ün talebi üzerine yerine daha sonra Sn.Musa Bursalı Bşk.Yrd.seçilmiştir)
GENEL SEKRETER: AYŞE KATKAT
SAYMAN: MEHMET ALİ KILIÇ
ÜYELER: İBRAHİM ÜNSAL, MUSA BURSALI, NURİ YILDIRIM, YAŞAR BAYOĞLU

DENETİM KURULU: FEYZİ ACAR, HÜSEYİN MERKİT, ŞENOL AYAYDIN

*** DERNEK ÜYE GİRİŞ VE YILLIK AİDATININ ARTIRILMAMASI, AYNI KALMASI (GİRİŞ 20 TL, YILLIK 80 TL) OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLMİŞTİR.

*** DERNEĞİMİZİN BUGÜNE KADAR YÖNETİM KURULUNDA BULUNMUŞ OLUP, ŞAHSİ GEREKÇELERİYLE YENİ DÖNEMDE GÖREV ALAMAYACAKLARINI BEYAN EDEN SN. ALEV ÖZPEKER, SN. BERNA ÇETİN VE SN. TÜRKAN YILDIZ'A ve SN.ADEM SANCAKTAR'A EMEK VE KATKILARI İÇİN GENEL KURULDA PLAKET VERİLMİŞ OLUP BURADAN BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYOR, SAĞLIK VE ESENLİKLER DİLİYORUZ. Dışarıdan desteklerini her zaman bekliyoruz.
*** TZH VAKFIMIZIN GENEL MÜDÜRÜ SN. FETHİ AYDIN'A DA GENEL KURULUMUZA KATILIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.
*** ANKARA ŞUBE BAŞKANIMIZ SN. ZEKİ KAYA DA GENEL KURULUMUZA KATILMIŞ VE ŞUBE BİLGİ VE GÖRÜŞLERİNİ AKTARMIŞTIR. KENDİLERİNE VE ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜRLER.

Sample ImageSample ImageSample ImageSample ImageSample ImageSample Image


Son Güncelleme ( Cumartesi, 18 Nisan 2020 )
 

Duyurular

VEFAT DUYURUSU
  TZH VAKFIMIZIN HATAY EMEKLİSİ ÜYEMİZ SN.FARUK BEDİR 02.02.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.Sample ImageTZH VAKFIMIZIN İSTANBUL EMEKLİSİ SN.Hulusi ERBAŞOĞLU  17.02.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
Sample ImageTZH VAKFIMIZIN İZMİR EMEKLİSİ VE ÜYEMİZ SN.Nazmi GÖKMENOĞLU 16.02.2021 VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE  KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIR.EKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
AYŞE KATKAT
HAYATTA KALMAK İÇİN EVDE KALALIM !!
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Dernek Üyelik Formları


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi