Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler
Haberler
TZH VAKFIMIZIN İLAÇ RAPORLARI DUYURUSU
Cuma, 02 Nisan 2021

Image28.05.2021- Vakfımız Raporlu ve Sürekli Kullanım Gerektiren İlaç Uygulamaları Hk.


Sayın Üyemiz,

Vakfımız raporlu ve sürekli kullanımı gerektiren ilaçların rapor tarihlerinin bitmesi durumunda 31.08.2021 sonuna kadar aynı raporları geçerli kabul edecektir.

Saygılarımızla,

 

 

 


Son Güncelleme ( Cuma, 28 Mayıs 2021 )
 
TZH VAKFIMIZIN GENEL KURUL ERTELEME DUYURUSU
Salı, 03 Kasım 2020


14.09.2020- Vakfımız Olağan Genel Kurulunun İleri Bir Tarihe Ertelenmesi Hk.

  Sayın Üyemiz,

Vakfımızın  2020 yılı  içerisinde yapacağı Genel Kurulu Coronavirüs Tedbirleri Kapsamında İleri Bir Tarihe Ertelenmiştir.

Genel Kurul Tarihimiz Belirlendiğinde Üyelerimize Ayrıca Bilgilendirme Yapılacaktır.

  Sağlıklı Günler Dileriz.


Son Güncelleme ( Salı, 03 Kasım 2020 )
 
EMEKLİLERE ÖDENEN BAYRAM İKRAMİYELERİNDE GELİNEN SON DURUM
Çarşamba, 04 Temmuz 2018

23.03.2020 TARİHİ İTİBARİYLE, Dünyada ve Ülkemizde yaşanan koronavirüs salgınına karşı alınan ulusal önlemler kapsamında, Platformumuzca Nisan ayında İstanbul, Ankara ve İzmir'de yapılması planlanmış olan bilgilendirme toplantıları da iptal edilmiştir.
Toplantılar için Platformumuzca hazırlanan Basın Bülteni İÇİN TIKLAYINIZ.

KONU ÖZELLİKLE PLATFORMA DAHİL DİĞER BANKA EMEKLİ DERNEKLERİ TARAFINDAN MEDYA GÜNDEMİNE ZAMAN ZAMAN TAŞINMAKTA OLUP, KAYDEDİLEN GELİŞMELER PLATFORM FACEBOOK GRUBUNDAN DUYURULMAKTADIR.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

05.12.2019 tarihinde yaptığımız Platform toplantısında;

- Nisan 2020 ayı içinde, Ramazan Bayramı öncesinde 1 er hafta arayla İstanbul, Ankara ve İzmir'de, bayram ikramiyeleri, emekli maaşlarına yapılan zamların yetersizliği vb konularda tüm vakıf sandıklı kurum emeklilerine açık toplantılar düzenlenmesi,

-Bu arada, konunun gündemde ve sıcak tutulması için Platform olarak hazırladığımız basın bülteninin medya kuruluşlarının yazı işlerine ve temsilcilerine iletilmesi
Kararlaştırılmıştır.
Ayrıca;
-Halen gözlemci olarak çalışmalarımıza destek vermekte olan Esbank Emeklileri Derneği, talepleri ve protokolümüzü imzalamaları üzerine, 7. Üye dernek olarak Platformumuza dahil edilmiştir.
Bugün için Platformumuza dahil 7 derneğin toplam üye sayısı 21.008 dir.

ALINAN KARARLAR ÇERÇEVESİNDE NİSAN AYINDA İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR'DE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DÜZENLENECEK OLUP MART AYINDA DETAYLAR BELİRLENİP TÜM DERNEK ÜYELERİNE DUYURULACAKTIR.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Emekli bankacı dernekleri Platformumuzun 04.11.2019 tarihinde Akbank Emeklileri Derneği'nin Beşiktaş'taki Genel Merkezi'nde yaptığı toplantıda; emeklilere ramazan ve kurban bayramlarında ödenen ancak yasa maddesi kapsamına alınmadığımız için biz banka vakıf sandığı emeklilerinin yararlanamadığı ikramiyeler konusunda gelinen son durum değerlendirilmiştir. Bugüne kadar Devletin üst yönetim makamları ve siyasi partilere yazılan yazılara herhangi bir yanıt alınamamış, çok sayıda siyasi ve bürokratla kurulan temaslar da sonuç vermemiş ve bir gelişme sağlanamamıştır. Bu durumda, hem platforma dahil derneklerin üyelerinin, hem de basının konu hakkında bilgilendirilmesi ve gündem oluşturulması için, geniş katılımlı toplantılar düzenlenmesi, diğer taraftan girişimlere de devam edilmesi uygun görülmüştür. Bu yönde çalışma yapılıp üyelerimize duyuru yapılacaktır. Platform Mutabakat Protokolü gereği, bir dernek yönetimindeki değişiklik nedeniyle Platform yönetiminde değişiklik yapılmıştır.

***********

Derneğimizin de üyesi olduğu Emekli Bankacı Dernekleri Platformu'nun 07.05.2019 tarihinde Akbank Emeklileri Derneği'nin Genel Merkezi'nde yaptığı toplantıda;
Emeklilere ramazan ve kurban bayramlarında ödenen ancak yasa maddesi kapsamına alınmadığımız için biz banka vakıf sandığı emeklilerinin yararlanamadığı ikramiyeler konusunda gelinen son durum değerlendirilmiş ve yaklaşan ramazan bayramı nedeniyle konunun tekrar gündeme getirilmesi yönünde kararlar alınmış, ilgili merciler nezdinde tekrar girişimlerde bulunulmuştur.

Konuyla ilgili olarak hazırladığımız bilgilendirme notu aşağıdaki dosyada bilgilerinize sunulmuştur. Anemder Yön.Kurulu

EM.İKR.BİLGİLENDİRME NOTU

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Sample Image

Derneğimizin DE üyesi olduğu EMEKLİ BANKACI DERNEKLERİ Platformu, 14.02.2019 tarihinde Yapı Kredi Bankası Emeklileri Sosyal Yard.Derneği'nin Kadıköy Lokalinde toplanarak, emeklilere ramazan ve kurban bayramlarında ödenecek ikramiyeler konusunda yapılan çalışmalar ve gelinen son durumu değerlendirdi.   toplantı bilgi notu İÇİN TIKLAYINIZ. 

Konuyla ilgili olarak;

Cumhurbaşkanlığı'na yazılan yazı için tıklayınız 2.sayfası

TBMM Başkanlığı'na yazılan yazı için tıklayınız.   2 sayfası

( parti başkanlıklarına da aynı içerikli yazılar gönderilmiştir)

 
Son Güncelleme ( Perşembe, 16 Nisan 2020 )
 
TZH VAKFI OLAĞAN GENEL KURULU SONUÇLARI
Cuma, 18 Mayıs 2018

14.05.2018 -Vakfımız 2018 yılı Olağan Genel Kurul Seçim Sonuçları Hk.

GENEL KURUL CAMİAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN DİYOR, SEÇİLEN YENİ YÖNETİM DENETİM KURULLARINA BAŞARI VE KOLAYLIKLAR DİLİYORUZ.

2018 Olağan Genel Kurul Seçim Sonuçları

Vakfımız Olağan Genel Kurulu 12/05/2018 tarihinde İstanbul’da yapılmıştır

Vakfımızın Olağan Genel Kurulunda Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Raporları görüşülerek ibra edilmiş, Vakıf Senedi değişiklikleri kabul edilmiştir.

Vakıf Senedimizin 45. maddesi gereği, Yapılan seçim sonucu ;

Yönetim Kurulu Çalışan Üyeleri

Veysel SUNMAN

Murat Latif ADAOĞULLARI

Yönetim Kurulu Emekli Üyeleri

Feyzi ACAR

Abdi OKUR

Denetim Kurulu Üyeleri

Nuri YILDIRIM      seçilmiş olup,

Yönetim Kurulu Üyelerimiz,

Mehmet Cengiz GÖĞEBAKAN 

Bilgehan KURU,

Süleyman TÜRETKEN,

Osman TANAÇAN,

Namık Kemal ATSAN ,

Veysel SUNMAN ,

Murat Latif ADAOĞULLARI,

Feyzi ACAR,

Abdi OKUR

Denetim  Kurulu Üyelerimiz,

Temel Tayyar YEŞİL

Bilal ALBAYRAK,

NURİ YILDIRIM   olarak oluşmuştur.

 
ANEMDER 2018 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
Cuma, 02 Mart 2018
Sample Image Sample ImageDERNEĞİMİZİN 2018 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI 17.02.2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ, SONRASINDA YAPILAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISI SONUCUNDA YENİ YÖNETİM VE DENETİM KURULLARI AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE OLUŞMUŞTUR. DERNEĞİMİZE VE CAMİAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLMASI DİLEĞİYLE,


YÖNETİM KURULU:

BAŞKAN: ALİ AKYÜZ
BAŞKAN YARDIMCILARI: ABDİ OKUR, NEZİH ALTINKÖK (Sn.Nezih Altınkök'ün talebi üzerine yerine daha sonra Sn.Musa Bursalı Bşk.Yrd.seçilmiştir)
GENEL SEKRETER: AYŞE KATKAT
SAYMAN: MEHMET ALİ KILIÇ
ÜYELER: İBRAHİM ÜNSAL, MUSA BURSALI, NURİ YILDIRIM, YAŞAR BAYOĞLU

DENETİM KURULU: FEYZİ ACAR, HÜSEYİN MERKİT, ŞENOL AYAYDIN

*** DERNEK ÜYE GİRİŞ VE YILLIK AİDATININ ARTIRILMAMASI, AYNI KALMASI (GİRİŞ 20 TL, YILLIK 80 TL) OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLMİŞTİR.

*** DERNEĞİMİZİN BUGÜNE KADAR YÖNETİM KURULUNDA BULUNMUŞ OLUP, ŞAHSİ GEREKÇELERİYLE YENİ DÖNEMDE GÖREV ALAMAYACAKLARINI BEYAN EDEN SN. ALEV ÖZPEKER, SN. BERNA ÇETİN VE SN. TÜRKAN YILDIZ'A ve SN.ADEM SANCAKTAR'A EMEK VE KATKILARI İÇİN GENEL KURULDA PLAKET VERİLMİŞ OLUP BURADAN BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYOR, SAĞLIK VE ESENLİKLER DİLİYORUZ. Dışarıdan desteklerini her zaman bekliyoruz.
*** TZH VAKFIMIZIN GENEL MÜDÜRÜ SN. FETHİ AYDIN'A DA GENEL KURULUMUZA KATILIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.
*** ANKARA ŞUBE BAŞKANIMIZ SN. ZEKİ KAYA DA GENEL KURULUMUZA KATILMIŞ VE ŞUBE BİLGİ VE GÖRÜŞLERİNİ AKTARMIŞTIR. KENDİLERİNE VE ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜRLER.

Sample ImageSample ImageSample ImageSample ImageSample ImageSample Image


Son Güncelleme ( Cumartesi, 18 Nisan 2020 )
 
BANKA SANDIKLARININ SGK'YA DEVRİ
Pazar, 26 Nisan 2015

Sample ImageBANKA SANDIKLARININ SGK'YA DEVRİYLE İLGİLİ OLARAK TZH VAKFIMIZIN WEB SAYFASINDA YAYIMLANAN DUYURU AŞAĞIDA ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE SUNULMUŞTUR.

" BANKA SANDIKLARININ DEVRİ İLE İLGİLİ 6645 SAYILI KANUN HK.
Tarih : 24.04.2015

23 Nisan 2015 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 6645 Sayılı Yasanın 51 nci maddesi ile,
Banka Ve Sigorta Sandıklarının SGK’ya devri ile ilgili 5510 Sayılı Yasanın Geçici 20 nci maddesinin 1 nci fıkrası değiştirilmiştir.
Değişiklik maddesi : “506 sayılı Kanunun geçici 20 nci maddesi kapsamındaki bankalar, sigorta ve reasürans şirketleri, ticaret odaları, sanayi odaları, borsalar veya bunların teşkil ettikleri birlikler personeli için kurulmuş bulunan sandıkların iştirakçileri ile aylık veya gelir bağlanmış olanlar ile bunların hak sahiplerinin Sosyal Güvenlik Kurumuna devir tarihini belirlemeye Bakanlar Kurulu yetkilidir. Devir tarihi itibarıyla sandık iştirakçileri bu Kanunun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) bendi kapsamında sigortalı sayılırlar.”
Sandıkların SGK’ya devri 2008 yılında kararlaştırılmış ve 8 Mayıs 2015 tarihine kadar uzatılmıştı.Yeni yasal düzenleme ile süre belirtilmeden devir tarihi belirleme yetkisi Bakanlar Kuruluna verilmiştir.Devir işlemi ile ilgili gelecekte olabilecek gelişmelerden üyelerimiz bilgilendirilecektir. "

Son Güncelleme ( Salı, 15 Eylül 2015 )
 
ÜYE DURUMUMUZ
Perşembe, 20 Şubat 2020

Derneğimizin aktif üye sayısı 03.04.2021 itibariyle  64 ilde toplam 2.138 DİR.

Üye listelerimizi, SADECE SİTEMİZE ÜYE OLANLAR  sitemizin 'Derneğimiz' bölümünden görebilirler.

Üyelerimizin iller bazında sayısal dağılımı için tıklayınız.  

ÜYE SAYISINA GÖRE İLK 10'a GİREN İLLERİMİZ:

 

1

ISTANBUL

922


6

TEKİRDAĞ


47

2

ANKARA

250

 

7

KONYA

36

3

İZMİR

221

 

8

MANİSA

30

4

ANTALYA

  94

 

9

MERSİN

28

5

BURSA

  50

 

10

KAYSERİ

28

Ortak maziyi paylaşmış, omuz omuza çalışmış dost ve arkadaşlardan oluşan bu büyük aileyi daha da genişletmek için, irtibatta olduğumuz emekli-çalışan arkadaşlarımızı derneğimize üye olmaya davet edelim.

Active Image

HER ÜYEMİZDEN, DERNEĞİMİZE 3 ÜYE KAZANDIRMASINI BEKLİYORUZ.

 

ÜYELİK İÇİN, SİTEMİZDE YERALAN BAŞVURU FORMUNU DÜZENLEYİP İMZALADIKTAN SONRA DERNEĞİMİZE İLETMENİZ YETERLİ. Bilgi için dernek tel.0212 639 87 74

Son Güncelleme ( Pazartesi, 05 Nisan 2021 )
 
TZH VAKFIMIZIN DUYURULARI
Pazartesi, 05 Nisan 2021

Son Güncelleme ( Cuma, 28 Mayıs 2021 )
 
BANKA SANDIKLARININ SGK'YA DEVRİ KONUSUNDA EMEKLİ BANKACI DERNEKLERİ PLATFORMU ÇALIŞMALARI
Pazartesi, 26 Eylül 2011
Sample Image
Emekli Bankacı Dernekleri Platformu Başkanlar Kurulu, 30 Ocak 2012 tarihinde, AİHM’ de yargıç olarak uzun süre görev yapmış olan, CHP İzmir Milletvekili Sn. M. Rıza Türmen ile TBMM deki toplantı odasında görüştü.

Sample ImageVakıf-Sandıkların SGK’na devri ile ilgili kanunlar ve Anayasa Mahkemesi'nin gerekçeli kararı üzerine yapılan istişareler çok olumlu geçmiştir. Çalışmaların son aşaması da tamamlandıktan sonra  bu konuda uyulacak yol haritası hakkında duyuruda bulunulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız

Active Image
22 EYLÜL 2011 TARİHİNDE EMEKLİ BANKACI DERNEKLERİ PLATFORMU'NA ÜYE 6 BANKA EMEKLİ DERNEĞİNİN BAŞKAN, BAŞKAN YRD. VE GENEL SEKRETERLERİNİN KATILIMIYLA BİR TOPLANTI YAPILDI.
Active Image
TOPLANTIDA: NİSAN 2013 TARİHİNE KADAR SGK'NA DEVREDİLECEK OLAN BANKA VAKIF-SANDIKLARININ ÜYELERİNİN ÖZELLİKLE SAĞLIK KONUSUNDA OLMAK ÜZERE VAKIF SENETLERİNDEN DOLAYI SAHİP OLDUKLARI VE UYGULANMAKTA OLAN KAZANILMIŞ HAKLARININ DEVİR SONRASINDA DA KORUNMASI, HAK KAYIPLARININ ÖNLENMESİ İÇİN ÖNLEM ALINMASI VE BU KONULARDA YAPILACAK ÇALIŞMALARDA, YAKLAŞIK 410.000 KİŞİYİ TEMSİL EDEN PLATFORMUMUZUN DA GÖRÜŞLERİNİN ALINMASI, EMEKLİLERİN MAAŞ İNTİBAKLARININ VE MAAŞ ZAMMI DÜZENLEMELERİNİN YAPILMASI, ÇALIŞAN EMEKLİLER İÇİN DESTEK PRİMİ YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜN KALDIRILMASI KONULARINI İÇEREN BİRER YAZI HAZIRLANARAK KATILIMCI DERNEKLERCE İMZALANDI VE TC.ÇALIŞMA VE GÜVENLİK BAKANLIĞI'NA VE BAKAN SN. FARUK ÇELİK'E GÖNDERİLDİ.

 AYRICA, SN. BAKANDAN BU KONULARDAKİ TALEP VE ÖNERİLERİMİZİ BİZZAT KENDİLERİNE İLETMEK ÜZERE YAZILI OLARAK GÖRÜŞME RANDEVUSU TALEP EDİLDİ. DERNEĞİMİZCE BAKANLIĞA AYRICA BİR YAZI YAZILARAK, YAPILACAK GÖRÜŞMELERE DERNEĞİMİZİN DE DAHİL EDİLMESİ TALEP EDİLDİ. BAKANLIĞA YAZILAN YAZIYI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ. BAKANLIĞA 22.09.2011 TARİHİNDE GÖNDERİLEN YAZILARIMIZA, PLATFORM DÖNEM BAŞKANLIĞINI YÜRÜTEN AKBANK EMEKLİLER DERNEĞİ'NE BAKANLIKÇA GÖNDERİLEN 23.01.2012 TARİHLİ YAZI EKTE ÜYELERİMİZİN BİLGİSİNE SUNULMUŞTUR. BAKANLIKTAN ALINAN YAZIYI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.


CHP Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştük.
 

Sample Image12 ocak 2011 günü, Emekli Bankacı Dernekleri Platformunu oluşturan Derneklerin başkan ve yöneticileri olarak (Akbank, Dışbank, Şekerbank, Vakıfbank, YapıKredi Bankası emekli dernekleri ve Derneğimizden oluşan 15 kişi) 2005-2008 yılında Sosyal Güvenlik Yasasının Anayasa Mahkemesine götürülmesinde bizlere destek veren Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nu CHP Genel Başkanı olması nedeniyle kutlamak ve emekli sorunlarımızı kısaca aktarmak için ziyaret ettik. Fotoğrafları sitenin resim galerisinden görebilirsiniz. Platform Genel Sekreterliğince yayınlanan ortak açıklamayı okumak için tıklayınız.
Son Güncelleme ( Pazar, 04 Mart 2012 )
 
KIDEM TAZMİNATI DAVALARINDA SON DURUM
Perşembe, 29 Nisan 2010

KIDEM TAZMİNATI DAVALARI İLE İLGİLİ OLARAK; Av. Süleyman ETLİK'in müvekkili olan emekli arkadaşlarımıza bilgi için gönderdiği e-maili diğer arkadaşlarımızın da bilgilenebilmesi için yayınlıyoruz"  TIKLAYINIZ

Son Güncelleme ( Çarşamba, 09 Şubat 2011 )
 
KIDEM TAZMINATI
Cumartesi, 19 Ocak 2008

Image2001 YILINDAN SONRA ZİRAAT VE HALK BANKALARIYLA SÖZLEŞME İMZALAYARAK ÇALIŞTIKTAN SONRA EMEKLİ OLAN ARKADAŞLARIMIZIN DİKKATİNE:

BİR ARKADAŞIMIZIN AÇTIĞI VE OLUMLU SONUÇLANAN DAVA SONUCUNDA:  İLGİLİ BANKALARLA İMZALANMIŞ OLAN BELİRSİZ SÜRELİ HİZMET SÖZLEŞMESİNİN 5. MADDESİ GEREĞİ, EMEKLİ OLUNCAYA KADAR GEÇEN TÜM HİZMET YILLARI İÇİN KIDEM TAZMİNATI ÖDENMESİ HAKKI DOĞMUŞTUR.

DETAYLI BİLGİ İÇİN DERNEK TEL. NO. 0212 552 75 76Son Güncelleme ( Cuma, 30 Eylül 2011 )
 

Duyurular

DERNEK OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, pandemi nedeniyle yapılan zorunlu ertelemeler sonrasında 25.06.2021 tarihinde,  Ataköy Tarık AKAN Kültür Merkezi'nde yapılmıştır.
Seçilen Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri;
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: ALİ AKYÜZ, ABDİ OKUR, AYŞE KATKAT, MUSA BURSALI, M.ALİ KILIÇ, R.NEZİH ALTINKÖK, NURİ YILDIRIM, İBRAHİM ÜNSAL, A.YAŞAR BAYOĞLU
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER: A.NUMAN ÖZMERİÇ, BÜLENT IZGIŞ, SELAHATTİN LÜLE, ZEKİ ÖZTEPE, ADEM SANCAKTAR.
DENETİM KURULU ASİL ÜYELER: FEYZİ ACAR, ŞENOL AYAYDIN, HÜSEYİN MERKİT.
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER: ZAKİR ÖTÜMLÜ, VEYSEL ABEŞ, TURGUT GÖZTEPE.

Genel Kurul sonrasında yapılan toplantı sonucunda  Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşmuştur.
Başkan : Ali AKYÜZ
Başkan yardımcıları: Abdi OKUR - Musa BURSALI
Genel Sekreter : Ayşe KATKAT
Sayman: M.Alİ KILIÇ
Üyeler: R.Nezih ALTINKÖK-İbrahim ÜNSAL-Nuri YILDIRIM- A.Yaşar BAYOĞLU
Yeni yönetim ve denetim kurullarımıza başarılar dileriz. 

VEFAT DUYURUSU
 Active ImageTZH VAKFIMIZIN DÜZCE EMEKLİSİ SN.Yavuz BAYUR 15.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
Sample Image
TZH VAKFIMIZIN  Çanakkale Emeklisi Sn. Selim DEBRELİ 04.05.2021 tarihinde VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Konya Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Ömer KUZYAKA 05.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.


Sample ImageTZH VAKFIMIZIN Aydın Emeklisi ve Dernek Üyemiz Sn. Süleyman KARASU 29.04.2021 tarihindeki vefat etmiştir.MERHUM ARKADAŞIMIZA RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.*ÜYELERİMİZİN AİLELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARININ (EŞ,EVLAT,ANNE,BABA,KARDEŞ) VEFATINDA, DERNEĞİMİZDEN TALEP ETMELERİ VEYA BİLDİRİLMESİ HALİNDE, CENAZE TÖRENİNE  KATILIM İÇİN İL DAHİLİNDEKİ ÜYELERİMİZE MESAJLA BİLDİRİM YAPILABİLMEKTE, SİTEMİZDE DE DUYURULMAKTADIEKSİK ÜYE BİLGİLERİ Sample ImageACİL DURUMLARDA ÜYELERİMİZİN KAN İHTİYAÇLARINDA YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN; TÜM ÜYELERİMİZİN, Üyelik formlarında boş bıraktıkları     * KAN GRUBU* BİLGİLERİNİ DERNEĞİMİZE (0212 639 87 74) BİLDİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. UNUTMAYALIM! BU BİLGİ HAYAT KURTARACAKTIR.
                    AYRICA, ÜYELERİMİZİN ÖZLÜK BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ DE DERNEĞİMİZE BİLDİREREK GÜNCELLEME YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.            ÖRNEĞİN SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ, ADRES VEYA TELEFON NUMARASI DEĞİŞİKLİKLERİ GİBİ.


Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
AYŞE KATKAT
HAYATTA KALMAK İÇİN EVDE KALALIM !!
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Dernek Üyelik Formları


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi